17 czerwca 2016

Sisley Elite Club – Elitarny klub dla kobiet

Perfumerie Douglas oraz marka Sisley potwierdzają, że kochamy kobiety! Wyobraź sobie mobilne spa, w którym możesz oddać się w ręce najlepszych ekspertów od pielęgnacji, zregenerować skórę i poczuć spektakularne efekty odmładzające.

A teraz przekonaj się, że takie miejsce istnieje!

Sisley Elite Club to innowacyjny projekt Sisley dedykowany na wyłączność perfumerii Douglas. Mobilne spa, w którym możesz oddać się w ręce ekspertów od pielęgnacji, zadebiutowało w Douglas, w warszawskiej Arkadii. W mobilnym Spa Sisley czeka na Ciebie ekskluzywny zabieg odmładzający, którego kluczowym dopełnieniem jest autorski masaż wykonany kamieniami awenturynowymi. Na wizytę w tym wyjątkowym miejscu mają szansę klientki w całej Polsce. Mobilne spa odwiedzi najlepsze perfumerie Douglas w kraju!

 sisley elite club_blog_2

Zabieg odmładzający Sisley Phyto – Aromatic Facial Skin Care

Krok 1: Indywidualna konsultacja połączona z diagnozą skóry, prowadzona przez Eksperta Sisley oraz dobór odpowiedniego programu pielęgnacyjnego.

Krok 2: Rytuał aromaterapii, wykorzystujący olejki eteryczne rozpoczynający zabieg. Olejki działając w głąb skóry jako naturalne nośniki substancji aktywnych i zapewnią chwilę prawdziwego relaksu.

Krok 3: Wieloetapowa technika aplikacji produktów zgodna z rytuałem Sisley. Aplikacja koktajlu złożonego z ponad 50 aktywnych składników roślinnych.

Krok 4: Autorski masaż Sisley wykonywany kamieniami awenturynowymi, niwelujący zmarszczki i wygładzający skórę twarzy. Masaż techniką Sisley poprawia metabolizm komórek przywracając cerze blask, jędrność i elastyczność.

Krok 5: Makijaż flash.

Na zakończenie zabiegu pielęgnacyjnego czeka na Ciebie wykonany przez makijażystę Douglas makijaż flash.

Czas trwania zabiegu pielęgnacyjnego: ok 50 min.

Całkowity czas wizyty: ok 1,5 h.

sisley elite club_blog_1

Najbliższe terminy:

14-18 CZERWCA 2016 Złote Tarasy – Warszawa

21-25 CZERWCA 2016 Galeria Dominikańska – Wrocław

30 SIERPNIA-3 WRZEŚNIA 2016 Manufatkura – Łódź


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat WYDARZENIA

komentarze

* obowiązkowe