6 czerwca 2017

7 powodów, dla których mężczyzna powinien poznać nowości Lab Series

Ultralekkie, supernawilżające, energetyzujące oraz idealne na lato! I to jeszcze nie wszystko…


1. Lab Series Skincare For Men na tegoroczne lato przygotował dwa rewolucyjne produkty – żel oczyszczający skórę PRO LS All-In-One Face Cleansing Gel i żel nawilżający PRO LS All-In-One Face Hydrating Gel. Dzięki nim pielęgnacja męskiej skóry wreszcie stała się szybka i profesjonalna. A wszystko to dlatego, że podczas prac nad nowymi kosmetykami w laboratoriach Lab Series priorytetem były skuteczność i błyskawiczne działanie. Efekt okazał się więcej niż zadowalający. Udowodnimy ci to rzeczowo, szybko, po męsku.

 

2. Nową serię Lab Series poleca sam Luke Davis – surfer z Kalifornii słynący z nieprawdopodobnych akrobacji na falach. „Uwielbiam żel nawilżający All-In-One Face Hydrating Gel, ponieważ będąc na słońcu i w słonej wodzie niemal codziennie, mam poczucie, że moja cera jest permanentnie wysuszona. A te właśnie kosmetyki pomagają nawilżyć moją skórę i dodać jej z powrotem trochę życia”. Jedyne czego Lab Series nie jest w stanie obiecać to tego, że używanie ich kosmetyków zrodzi talent do surfowania. Ale że zregeneruje najbardziej nawet zniszczoną cerę, to już tak.

 

3. Poranna pielęgnacja zajmie kilka minut – dosłownie, z zegarkiem w ręku. Oczyszczający żel PRO LS All-In-One Face Cleansing Gel po nałożeniu na twarz zmienia się w intensywną pianę, która idealnie myje skórę oraz zarost i łatwo się spłukuje. Kosmetyk delikatnie lecz głęboko oczyszcza cerę, nie naruszając przy tym pH skóry. Ile to pochłonie czasu? Nie więcej niż trzy minuty. Żel nawilżający PRO LS All-In-One Face Hydrating Gel wchłania się błyskawicznie, pozostawia delikatną warstwę na skórze, a jednocześnie blokuje wilgoć, aby utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia. Czas aplikacji – 30 sekund. Mistrzowskie tempo.

4. Koniec z błyszczącą twarzą! Żel nawilżający ma bowiem w swoim składzie substancję matującą skórę. Na długie godziny. I to zarówno w klimatyzowanych pomieszczeniach, jak i podczas intensywnej aktywności sportowej. Czymkolwiek się zajmujesz, duet od Lab Series gwarantuje ci pełną ochronę i doskonały wgląd.

 

5. Cera przestanie cię zaskakiwać! Żel oczyszczający nie tylko oczyszcza naskórek, ale także pory. Jeśli zatem wcześniej zdarzało się, że co jakiś czas na skórze pojawiały się mało estetyczne „niespodzianki”, wreszcie się z nimi pożegnasz. Zwłaszcza że żel nawilżający chroni skórę nie tylko przed utratą naturalnego nawilżenia, ale także zanieczyszczeniami. Kto wie, może nawet zdeklarowani brodacze, przy gwarancji zadbanej skóry, zechcą pokazać jej jeszcze więcej?

 

6. Zmarszczki znikną z pola widzenia. Oba żele zostały bowiem wzbogacone intensywnie działającymi składnikami odżywczymi, które wzmacniają głębsze warstwy skóry. W efekcie istniejące już zmarszczki przestają się pogłębiać, a powstanie nowych zostanie odwleczone w czasie. Dzięki regularnemu stosowaniu, skóra odzyska moc wewnętrznej naturalnej regeneracji i stanie się odporniejsza na niekorzystne oddziaływanie antyoksydantów.

 

7. Upał przestanie ci dokuczać. Tak, tak. Stwierdzenie, że to rewolucyjne produkty niezastąpione latem wcale nie było przesadą. Żel nawilżający – tuż po aplikacji genialnie chłodzi skórę. Rano ma za to działanie pobudzające, bardziej niż mocna kawa. Nie do przecenienia.

 

Typ cery nie ma znaczenia. Żele zostały opracowane tak, aby skutecznie oddziaływały na każdy rodzaj skóry, nawet bardzo delikatnej i skłonnej do podrażnień. Męska część naszego teamu, która testowała kosmetyki, jednogłośnie stwierdziła brak zastrzeżeń.

Jeżeli zatem zastanawiasz się nad prezentem dla mężczyzny – oto najlepsza z propozycji.


komentarze

* obowiązkowe