15 lipca 2016

American dream – kosmetyki La Mer

Amerykański sen spełnia się nie tylko za oceanem. Doskonałe kosmetyki rodem z USA to połączenie jakości, nowoczesności i niewymuszonej elegancji.


Krótka historia

Pół wieku temu doktor Max Huber, fizyk specjalizujący się w lotach kosmicznych, uległ poparzeniu podczas wypadku w laboratorium i rozpoczął osobiste poszukiwania sposobu na poprawę wyglądu swojej skóry. Uważał, że morze stanowi cudowne źródło, a algi morskie posiadają nieograniczoną zdolność regeneracji, właściwości odżywcze i niezwykłą umiejętność zatrzymywania wilgoci. Po 12 latach i 6000 eksperymentów udoskonalił bogaty w składniki odżywcze Miracle Broth™, serce kremu, który odnowił jego skórę i pomógł jej przywrócić zdrowy wygląd.

 

Miracle Broth™

Cenny Miracle Broth™ dodaje skórze energii, wzmacnia jej naturalny proces odnowy i regeneracji dzięki zawartości odżywczych alg morskich i innych składników aktywnych.

LM_IRM_LM_300dpi_CMYK

Inspirowana kojącymi właściwościami oceanu słoneczna kolekcja kosmetyków Soleil de La Mer nie tylko chroni przed szkodliwym działaniem słońca, ale przede wszystkim odnawia i łagodzi skórę.

Wyciąg ze złotych wodorostów

Po długiej kąpieli słonecznej, czas na odżywienie i ukojenie skóry. Wyciąg ze sfermentowanych złotych wodorostów został stworzony na bazie alg Laminaria Ochroleuca, znanych również pod nazwą „złotych alg”, peptydów morskich oraz mieszanki morskich roślin. Redukuje podrażnienia skóry i chroni przed utratą wilgoci.

Puder brązujący – The Bronzing Powder, edycja limitowana.

Jedwabisty w dotyku i połyskujący. Z łatwością rozprowadza się na skórze. The Bronzing Powder zawiera cztery odcienie, które dodają skórze naturalnego, słonecznego blasku, naśladując efekt działania promieni słonecznych. Produkt dostępny w oryginalnym opakowaniu przypominającym muszlę.

Balsam po opalaniu The After Sun Enhancer

Łagodzi i wyraźnie przedłuża słoneczny blask. Lekki, dekadencko-luksusowy balsam chłodzi skórę i przedłuża efekt działania promieni słonecznych. Zapewnia natychmiastową ulgę, łagodzi, nawilża i odżywia wysuszoną słońcem skórę. The After Sun Enhancer to potężna dawka antyoksydantów. Balsam redukuje widoczne efekty działania szkodliwych promieni UV i sprawia, że skóra jest bardziej gładka i wygląda młodziej.

GROUP_DSC_1073_1003_INT_CMYK300


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Trendy, TRENDY

2 Kommentare

  1. eddka

    Chyba sama powinnam tez rozpieścić swoją skórę stosując te kosmetyki, skoro tak je zachwalacie.

  2. maga

    Siedzę tu już od godziny i rzeczywiście jak czytam ten artykuł, to jakbym o swijej cerze czytała. Te kosmetyki naprawdę potrafia robic cuda…serio

komentarze

* obowiązkowe