30 maja 2016

ArtDeco Minimal Make-up

Idea minimal

Minimalizm w sztuce makijażu charakteryzuje się eksponowaniem naturalnej, pięknej i pełnej blasku skóry. Minimal Make-up daje kobiecie poczucie zadbania o siebie, podkreślenia urody, a jednocześnie mocno stawia na naturalność i efekt make-up no make-up.

Minimal Make-up czerpie ze źródła idei slow life, która propaguje życie w świadomy sposób, docenianie prostych, zwykłych rzeczy, spędzanie czasu bliżej natury i rezygnację z tego co zbędne, narzucone przez współczesny świat. Marka ARTDECO, bazując na idei „powolnego życia”, zachęca do wydobywania poprzez lekki makijaż tego co naturalne i piękne.

Podstawą wykonania make-up’u w wersji minimal jest nowy podkład Nude Foundation. Ultra lekki, a zarazem idealnie matujący i kryjący.Co jest potrzebne do wykonania Minimal Make-up:

  •  Podkład Nude Foundation

Lekka jak piórko konsystencja i delikatnie matujący efekt tworzą idealne połączenie do wykonania makijażu w wersji minimal.

  • ARTDECO Make-up Base

Wygładzająca baza pod podkład z efektem anti-aging ułatwia rozprowadzanie podkładu i przedłuża jego trwałość.

  • ARTDECO Camouflage

Wodoodporny korektor niezawodnie tuszuje wszelkie niedoskonałości skóry.

  • ARTDECO All in One Mascara

Mascara precyzyjnie rozdzielająca, wydłużająca, podkręcająca rzęsy, ale przede wszystkim nadająca im niewiarygodnej objętości.

  • ARTDECO Glossy Lip Volumizer

Błyszczyk z formułą wzbogacona o kwas hialuronowy, optycznie powiększa usta, a lekkie, transparentne wykończenie sprawia, że wyglądają na mocno nawilżone.

  • ARTDECO Fixing Powder

Puder transparentny, utrwalający makijaż. Sprawia, że kamuflaż staje się wodoodporny.

  • ARTDECO Perfect Teint Illuminator

Korektor rozświetlający o delikatnej jedwabistej konsystencji. Nadaje skórze wyjątkowy blask i promienisty wygląd oraz koryguje niedoskonałości skóry. 

  • ARTDECO Blusher nr. 33

Róż do policzków. Przyjemna delikatna formuła ułatwia aplikację, a lśniący kolor bardzo długo utrzymuje się na policzkach.

  • ARTDECO cień nr. 28

Delikatny łososiowy cień do oczu ożywia i rozświetla powiekę.

  • ARTDECO Sensitive Fine Liner

Specjalnie opracowana końcówka eylinera umożliwia wykonanie bardzo cienkiej kreski, podkreślającej linię rzęs.

Ola Kowal dla ArtDeco

Podkład Nude Foundation

Lekka jak piórko konsystencja i delikatnie matujący efekt tworzą idealne połączenie do wykonania makijażu w wersji minimal. Podkład pięknie koryguje niedoskonałości i zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek, nie tworząc przy tym efektu maski. Specjalne cząsteczki sferyczne matują skórę nadając jej świeży i gładki wygląd. Pigmenty zapewniają jednocześnie równomierne rozprowadzenie kosmetyku. Nude Foundation to perfekcyjnie jednolita cera. Bardzo delikatna konsystencja sprawia, że jest szybko wchłaniany. Dzięki aplikatorowi w postaci pipety stosowanie podkładu jest łatwe, oszczędne i zapewnia komfortową aplikację. Nude Foundation jest dostępny w pięciu odcieniach i przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów skóry. Podkład testowany klinicznie i dermatologicznie, zawiera odżywczą witaminę E.


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat FILM, FILMY, FILMY

komentarze

* obowiązkowe