17 czerwca 2016

Biotherm Homme

Nadszedł czas, aby na nowo zmienić zasady gry…

Biother Homme to pielęgnacja dla mężczyzn, którzy chcą prowadzić zdrowy i aktywny styl życia, to jednocześnie nowy kodeks męskości, autentyczność i minimalizm.

Biotherm Homme to marka dla mężczyzn, którzy nigdy się nie zatrzymują i zawsze pragną wyrażać jak najlepszą wersję siebie. Dla mężczyzn takich jak nowy ambasador Biotherm HommeDavid Beckham. Postać, łącząca w sobie wiele sprzeczności. To pewny siebie mężczyzna o silnym charakterze i niezwykle wrażliwej osobowości. Podobnie jak nowa odsłona kultowego produktu Biotherm Homme Aquapower, który zapewnia intensywne nawilżenie, jednocześnie pozostawiając uczucie komfortu na skórze. W nowym żelu nawilżającym Aquapower została skoncentrowana równowartość 5000 litrów wody termalnej*, wzbogacona o ekstrakt z planktonu termalnego. Skóra jest idealnie nawilżona, elastyczna i miękka w dotyku.

Zapraszamy do świata BIOTHERM X BECKHAM. Świata, w którym tworzymy nowy kodeks męskości. Świata, w którym sprawimy, że można wyglądać lepiej, czuć się lepiej i zawsze działać na 100%. Wszystko to zaczyna się od kondycji skóry, ale nigdy się nie kończy…

Co jest kluczem do zachowania pięknego wyglądu skóry po czterdziestce?

Dbanie o siebie – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dla mnie proste czynności mają ogromne znaczenie: nawilżanie skóry, picie wody w odpowiednich ilościach oraz wybór kosmetyków pielęgnacyjnych dopasowanych do typu i potrzeb skóry.

David Beckham

* w postaci czystego wyciągu z Planktonu Termalnego, w 50 ml opakowaniu.

FOND MAXI BODY BIOTHERM RVB BD V10


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Trendy, TRENDY

komentarze

* obowiązkowe