24 listopada 2015

Diego dalla Palma

diego_dalla_palma

Diego Dalla Palma jest historyczną włoską marką, która powstała w połowie lat siedemdziesiątych, a którą stworzył artysta nazwany przez Vogue prorokiem makijażu.

 

W Mediolanie, tak jak w innych częściach świata, w latach siedemdziesiątych powiał wicher rewolucyjnych przemian, w tym dotyczących przyjętych założeń piękna. Diego dalla Palma, słynny włoski kreator, wziął udział w zrywaniu z przeszłością.

Profesjonalizm, naturalna tendencja do przekraczania granic, zdystansowany język: to wszystko razem, jak i niezwykły image, sprawiły, że markę powszechnie pokochano, a równocześnie profesjonalni wizażyści z całego świata uznali ją za legendę. Własna wizja, oryginalność, głębokie zrozumienie pragnień kobiety oraz kreatywność stały się znakiem rozpoznawczym marki.

PIELĘGNACJA

Marka Diego dalla Palma z Mediolanu dba o Twoją skórę swoją linią produktów pielęgnacyjnych do twarzy, przeznaczonych do zaspokojenia codziennych potrzeb każdej kobiety. Jak wynika z ekspertyzy laboratoryjnej RVB SKINLAB, punktu odniesienia we włoskiej dermo-kosmetyce, do stworzenia tej linii produktów do pielęgnacji twarzy wykorzystano wyniki badań i biotechnologie najnowszej generacji, dzięki czemu produkty tej linii, choć stosowane w domu, gwarantują najwyższą jakość i osiągnięcie profesjonalnych rezultatów.

Ta linia produktów pielęgnacyjnych jest rezultatem starannych badań i obserwacji. Produkty do twarzy marki Diego dalla Palma z Mediolanu powstały, by odpowiedzieć na codzienne potrzeby każdego rodzaju skóry i każdej kobiety. Inteligentne formuły o wielorakim działaniu doskonale dopasowują się do każdych okoliczności i rutynowych uwarunkowań. Działają skutecznie, w pełni uwzględniając potrzeby konkretnego rodzaju cery, nawet tej najbardziej wrażliwej.

Dzięki starannie dobranym aktywnym składnikom o najwyższej jakości, pielęgnacja jest tak skuteczna, jak tylko jest to możliwe. Bez olejków mineralnych, glikolu propylenowego, parabenów, parafiny, triklosanu.

WIZJA

Profesjonalna jakość dla każdego

Profesjonalny makijaż dla wszystkich kobiet. Znakomite działanie, przeznaczony do codziennego stosowania. Bardzo łatwa aplikacja – dzięki pigmentom i konsystencji o najwyższej jakości.

MISJA

Jakość i unikalność

Marka Diego dalla Palma została uznana za jedną z najbardziej profesjonalnych marek w świecie włoskiego makijażu dzięki swojej kreatywności, wysokiej jakości produktów oraz kompletności oferty. Każdy produkt podlega badaniom i testom w naszych laboratoriach, jak również jest testowany przez naszych wizażystów w studiach makijażowych Diego dalla Palma.


artykuły redagowane przez

Alle Beiträge zum Thema FILMY, FILMY, Tags , , , .

komentarze

* obowiązkowe