9 września 2015

Douglas Beauty Street

Perfumerie Douglas od trzech lat prowadzą niesamowity event – Douglas Beauty Street. Podczas tego wydarzenia możesz przejść całkowitą metamorfozę. Nasi eksperci zadbają o Twój wygląd! Event ten odbywa się od stycznia do listopada w perfumeriach na terenie całego kraju. Możesz poznać swoje drugie ja. Wystarczy zarezerwować sobie dowolny termin i wybrać eksperta, z którym chciałabyś się spotkać. Może to być ekspert Douglas lub ekspert marki partnerskiej.

Podczas Douglas Beauty Street odbędziesz konsultacje ze specjalistami do spraw pielęgnacji Douglas oraz z ekspertami zapachowymi, którzy pomogą dobrać Ci idealnie pasujące i najpiękniejsze perfumy. A nasi makijażyści uwydatnią Twoje naturalne piękno. Będziesz mogła skorzystać również z konsultacji ze stylistą fryzur, który zadba o Twoje włosy.

A na koniec możesz uwiecznić swój nowy wizerunek dzięki udziałowi w sesji zdjęciowej zorganizowanej na terenie naszej perfumerii. Aby wziąć udział w sesji wystarczy kupić kosmetyki marek partnerujących perfumeriom Douglas w akcji Beauty Street, a na pamiątkę dostaniesz profesjonalnie wykonane zdjęcia.

Czekamy na Ciebie na najbliższym Douglas Beauty Street. Terminarz i listę perfumerii znajdziesz na Facebooku perfumerii Douglas oraz na www.douglas.pl.


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat WYDARZENIA

Douglas Beauty Street

komentarze

* obowiązkowe