25 grudnia 2015

Electro Beauty

Każda kobieta marzy o idealnym urządzeniu do pielęgnacji. Nadszedł czas, by podarować jej to, czego pragnie!

 

Philips Sonicaresoniczna szczoteczka do zębów

Najnowsza odsłona luksusowej szczoteczki do zębów Philips Sonicare Diamond Clean w niezwykle kobiecym design. Technologia zastosowana w szczoteczce to połączenie 31 tysięcy ruchów na minutę z szerokim zakresem ruchu włosia.

Szczoteczka Philips Sonicare zapewnia optymalne czyszczenie zębów, poprawia zdrowie dziąseł w zaledwie 2 tygodnie, usuwając więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna oraz zapewnia 2 razy lepszy efekt wybielania zębów.

Dodatkowo podwójny system ładowania: szklanka do ładowania i etui podróżne.

 

Philips VisaPure Advanced – urządzenie pielęgnacyjne

VisaPure Advanced to urządzenie do pielęgnacji twarzy, dzięki któremu można korzystać z profesjonalnych rozwiązań w codziennej pielęgnacji skóry. Cera będzie promienna, odświeżona i zrewitalizowana. Ciesz się oczyszczoną, miękką skórą o zdrowym blasku.

Oczyszczając skórę za pomocą urządzenia VisaPure, można skuteczniej usuwać pozostałości makijażu, martwe komórki naskórka i inne zanieczyszczenia. Dzięki efektowi głębokiego oczyszczania Twoje ulubione produkty do pielęgnacji skóry, takie jak kremy, balsamy i olejki, są lepiej wchłaniane.

 

Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush – urządzenie oczyszczające

Zaprojektowana jako dopełnienie przełomowego w swojej skuteczności Systemu Pielęgnacji Skóry 3 Kroki, szczoteczka Sonic System Purifying Cleansing Brush działa wyjątkowo delikatnie, wyznaczając nową jakość oczyszczania skóry. Efekt? Skóra zdrowsza i dokładniej oczyszczona niż kiedykolwiek wcześniej, błyskawicznie wygładzona, promienna cera i oczyszczone pory.

Dwa różne rodzaje zaokrąglonego włosia odpowiadają za łagodne dla skóry, wyjątkowo skuteczne działanie oczyszczające: bladozielona, zaokrąglona końcówka składa się z twardszego, krótszego włosia umożliwiającego większą wygodę i skuteczność oczyszczania obszarów charakteryzujących się większą aktywnością gruczołów łojowych i narażonych na zatykanie się porów, takich jak strefa T. W głównej części szczoteczki znajduje się bardziej miękkie, białe włosie, przeznaczone do oczyszczania rozleglejszych obszarów twarzy o delikatniejszej skórze.

 

Foreo Issasoniczna szczoteczka do zębów

Szczoteczka marki Foreo, oparta na technologii Sonic Puls, jest ultranowoczesna, a jej wyjątkowość polega na przenoszeniu pulsacji o wysokiej intensywności na miękkie, silikonowe włosie. Issa została zaprojektowana tak, by używać jej tak jak zwykłej szczoteczki manualnej. Nie wywołuje drgań jak szczoteczka elektryczna, lecz pulsuje, co sprawia, że jest łagodniejsza i zdrowsza dla dziąseł, a jednocześnie skutecznie czyści zęby.

nr 48_electro beauty2


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Trendy, TRENDY

komentarze

* obowiązkowe