5 sierpnia 2016

Good Girl podbija Nowy Jork

„Nie ma wspanialszej chwili niż ta, kiedy atrakcyjna kobieta wchodzi do pokoju
i każdy zastanawia się, kim ona jest.”

Carolina Herrera

Już tu jest

Dźwięczny stukot szpilek na chodniku zapowiada jej przybycie. Kiedy nadchodzi, jej wspaniały wygląd przyciąga wzrok: jest niesłychanie elegancka i śmiała. Z każdą chwilą jej tajemniczym wygląd i figlarny uśmiech przykuwają Twoją uwagę. GOOD GIRL skrywa wiele sekretów, tak jak Nowy Jork – jej ukochane miasto. Jest równie urzekająca, stylowa i pewna siebie. W tym mieście wszystko jest możliwe. To miejsce fascynujących przeciwieństw, gdzie elegancja spotyka się z fantazją, a fantazja z niezrównanym stylem. Nowy Jork to miasto, w którym GOOD GIRL pisze swoją historię.

ch good girl

Miasto u jej stóp

GOOD GIRL jest jego częścią. Ikoną Upper East Side, od 5. do 1. Alei. Jej styl jest legendarny, jej obecność na najbardziej eleganckich przyjęciach koktajlowych niezbędna. Każdy w Nowym Jorku chce, żeby była blisko, ale Ona wie, gdzie być, co robić i z kim się spotykać. W najbardziej eleganckich zakątkach Nowego Jorku GOOD GIRL wyraża siebie samą w swobodnym kobiecym stylu. Kiedy wieczór przeobraża się w noc, spotkamy GOOD GIRL w jednym z wielu różnych zakątków miasta: SoHo, The Village, Downtown… tam, gdzie dzieje się coś ważnego. GOOD GIRL się tam pojawia, by zawłaszczyć imprezę swoim uwodzicielskim, odważnym urokiem. Tam, w tajemniczych miejscach, gdzie bawią się nowojorczycy, GOOD GIRL pozostawia niezapomniane wrażenia. Tak jak Nowy Jork, GOOD GIRL jest wyrazista i wielowymiarowa. Reprezentuje jedyny w swoim rodzaju styl.

Carolina Herrera i Nowy Jork

Nazwa mówi sama za siebie: Carolina Herrera New York. Ten związek zaczął się, kiedy Carolina przybyła do tego miasta z głową pełną marzeń. Zainspirowana energią, kreatywnością i stylem tego miasta wszystkich miast, zbudowała dynastię mody. GOOD GIRL otwiera nowy rozdział Carolina Herrera New York. Zmysłowe odczucia, zaskakująca dwoistość. Odkrywamy sekrety miasta. Kosmopolityczne, tętniące energią, niezwyciężone – oto nowa wizja miasta widzianego oczami wyjątkowej kobiety.

GOODGIRL_flacons

Początek jej historii

Aby zapowiedzieć pojawienie się GOOD GIRL, Carolina Herrera prezentuje na ulicach Nowego Jorku historię elegancji i kobiecej siły. Nowy film, zrealizowany z udziałem Karlie Kloss, ożywia wizję GOOD GIRL, która przejmuje władzę nad swoim losem i swoimi pragnieniami. Na Manhattanie zapada zmierzch. Stukot obcasów rozbrzmiewa w mroku nocy, rozświetlonej światłami drapaczy chmur. GOOD GIRL jest w drodze. Kiedy kołysze biodrami i dźwięcznie stąpa, jej obecność na ulicy miasta jest wyraźnie odczuwalna. Bądź czujny, kiedy ją mijasz. Efekt, jaki na Tobie może wywrzeć zaskoczy Cię spontaniczną intensywnością. Spektakularny film ukazuje fascynującą dwoistość natury GOOD GIRL. Film prezentuje olśniewającą wizję Nowego Jorku, przedstawia kobietę, która przywłaszczyła siebie to miasto: GOOD GIRL Karlie Kloss. GOOD GIRL pojawiła się w Nowym Jorku. Dla marki Carolina Herrera rozpoczęła się nowa era.

ch good girl2


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Trendy, TRENDY

komentarze

* obowiązkowe