2 lutego 2017

Idealny duet zapachowy

Co stoi za wielką siłą miłości? Jak to się dzieje, że w ciągu minuty potrafimy się zakochać? Dobieramy się w pary z wielu różnych powodów…  Przyciągają nas podobieństwa albo różnice! Niekiedy zapach…

Każdy człowiek jest inny, ma swój charakter, styl bycia, system wartości. Będąc w związku niejednokrotnie idziemy na kompromisy, docieramy się. We dwoje tworzymy duet, który współgra, patrzy w jedną stronę, ma swój – już nie indywidualny – charakter. Zapachy podkreślają naszą osobowość, to kim jesteśmy. Dlatego warto znaleźć duety również wśród perfum.


Znajdź swój duet zapachowy na douglas.pl (KLIK!) lub przyjdź do ulubionej perfumerii i skomponuj swój własny.


Namiętność i uwodzenie. Są zmysłowi, lubią przyciągać uwagę. Ona zawsze stawia na swoim, on jest ambitny, konsekwentny w działaniach. Michael Kors Sexy Amber dla niej – kompozycja kuszących białych kwiatów i Azzaro Wanted dla niego – afrodyzjakalna fasola tonka i kardamon.

Wolność i niezależność. Zawsze postawią na swoim, pragną odkrywać świat i czerpać z niego garściami. Armani Si dla niej – kwintesencja otwartości na świat, ludzi i miłość oraz Dior Sauvage dla niego – mężczyzny kochającego wolny wybór.

Delikatność i klasa. Ona zwiewna, romantyczna, stuprocentowa „mała kobietka”, uwielbiająca to, jak jest traktowana przez swojego szarmanckiego partnera. On – ideał. Spokojny, opanowany, wszystko ma pod kontrolą. Chloe Fleur de Parfum dla niej – pudrowy, subtelny, satynowy dotyk, dla niego wyrafinowana kompozycja neroli, geranium i paczuli – Prada L’Homme.

Wiedzą czego chcą, mocno stąpają po ziemi, są podziwiani. Ona jest ultra kobieca, zmysłowa, elegancka, nie przekracza granicy, ale umiejętnie po niej stąpa. On – dostojny. Ceni luksus i zapewnia go swojej kobiecie. Tworzą bardzo wytworną parę. Good Girl od Caroliny Herrery dla niej oraz Mercedes-Benz Man dla niego.

Którym duetem jesteście Wy? Jaką macie osobowość jako para? Namiętni, niezależni, wyrafinowani czy pewni siebie? Każdy zapach jest cudowną całością, ale jeszcze większą moc zyskuje w duecie. Spójrzcie na siebie!


artykuły redagowane przez

artkuły w temacie CIEKAWOSTKI, INSPIRACJE, Wszystkie wpisy

komentarze

* obowiązkowe