6 listopada 2015

Indywidualna Lekcja Makijażu Douglas

Idealnie dobrany i wykonany makijaż to najlepszy sposób na wyeksponowanie Twojego naturalnego piękna. Jeśli uważasz, że umiejętność podkreślenia atutów urody jest niezwykle cenna i chcesz zgłębić tajniki profesjonalnego make up’u to Indywidualna Lekcja Makijażu jest stworzona właśnie dla Ciebie!

 Podczas 90-minutowego spotkania z makijażystą Douglas nauczysz się samodzielnie wykonywać perfekcyjny make-up. Lekcja jest rozplanowana w taki sposób, abyś w pełni skorzystała z każdej jej minuty zyskując cenne umiejętności i wiedzę. Jest to pomysł dla tych wszystkich Pań i Panów, którzy poszukują prezentu wyjątkowego, innowacyjnego, luksusowego, a mianowicie Indywidualną Lekcję Makijażu. W perfumerii będzie można nabyć zaproszenie na Indywidulną Lekcję Makijażu, która obejmuje:

 • spotkanie z ekspertem od makijażu, który indywidualnie dokona konsultacji pielęgnacyjnej i makijażowej,
 • ekspert wykona komputerowy pomiar odcienia skóry klientki za pomocą Douglas Color Expert i na podstawie tego wyniku dobierze kosmetyki do makijażu,
 • z pośród kilku makijaży flagowych Douglas, ekspert wybierze jeden, który będzie najlepiej pasował do wyglądu klientki,
 • następnie krok po kroku, pod okiem eksperta, klientka sama wykona sobie makijaż,
 • na koniec specjalnie dla klientki zostanie opracowana indywidualna Karta Piękna, na której będą spisane wszystkie produkty, które zostały użyte podczas lekcji wraz z wskazaniem miejsca ich nakładania.

Czas trwania całego spotkania to ok. półtorej godziny, a to tak nie wiele jeśli przeanalizujemy z jak ogromną wiedzą i nabytymi umiejętnościami wyjdzie osoba obdarowana.

nr 15_indywidualna lekcja makijażu_DSC8676

Jak by tego wszystkiego było mało: miła atmosfera, piękne zapachy, poczęstunek. Na górze zaproszenia umieszczona jest Karta Podarunkowa Douglas o wartości 100 zł, którą potencjalna klientka może wymienić na produkt, który w danej chwil zachwycił jej serce. Koszt całej usługi to 200 zł. Indywidualna Lekcja Makijażu to idealny pomysł na prezent.

nr 15_indywidualna lekcja makijażu__zaproszenie_lekcja indywidualna VIP_makieta_v5nr 15_indywidualna lekcja makijażu_zaproszenie2

Kinga Jazłocka – Biernacka
Ekspert ds. Makijażu
Douglas


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat WYDARZENIA

6 Kommentare

 1. Agata

  Dostałam w prezencie taką lekcję makijażu. Odbyła się w Galerii Krakowskiej. Muszę przyznać, że jestem nieco rozczarowana. Na początku nie było żadnej diagnozy skóry – pani makijażystka nałożyła kosmetyki pielęgnacyjne (krem na twarz i pod oczy), nie pytając nawet, jaką stosuję pielęgnację. Nie miałam też pomiaru odcienia skóry, na który bardzo liczyłam. Tym bardziej, że podkład, którego pani mi nałożyła, różnił się kolorystycznie od tego, którego używam na co dzień.
  Mkijażystka zapytała mnie, jaki chcę makijaż, jakie preferuję kolory na powiece, a na moje pytania w jakich byłoby mi dobrze, niechętnie udzielała odpowiedzi. Spodziewałam się, że będzie to stylistka, która podpowie mi, jak się malować, żeby wyglądać dobrze, a dostałam szkolną wersję makijażu dla gimnazjalistki. Jestem czterdziestoletnią kobietą i nie usłyszałam niczego choćby o użytym podkładzie, co zachęciłoby mnie do jego stosowania i przekonało, że jest dla mnie idealny.
  Ogólnie spodziewałam się o wiele więcej, bo słowo „indywidualny” zobowiązuje. Poczułam się potraktowana „taśmowo”, właściwie niczego nie wyniosłam z tej lekcji.

  • Ania

   Czy lekcja odbywa sie w jakims zamknietym pomieszczeniu czy przy innych ludziach?

 2. Sylwia

  Umówienie się na taką lekcję graniczy z cudem. Mam taki voucher, chciałabym się zapisać ale w sobotę to niemożliwe, bo wizażyści wykonują inne makijaże, zwykły dzień roboczy – też niemożliwe, bo akurat odbywa się szkoła makijażu, cały grudzień też odpada, bo wykonywane są makijaże gwiazdkowe. Rozumiem, że perfumeria oferuje także inne usług związane z wykonywaniem makijażu poza indywidualnymi lekcjami, natomiast jeśli sprzedaje się jakąś usługę (opłaconą wcześniej) to należy umożliwić klientowi z niej skorzystanie.

 3. gabi

  Ja się zapisałam bez problemu. Nauczyłam się samodzielnie wykonywać perfekcyjny make-up, odtąd miałam kłopoty z postawieniem kreski na powiece, teraz bez drgnienia ręki robię to perfekcyjnie 🙂

 4. Misia

  Chętnie bym skorzystała z takich lekcji. Muszę się zapisać po nowym roku. Nie wiem jak mam konturować twarz, o kreskach na powiekach nie wspomnę.

 5. Wiktoria

  Czy jest możliwość wykupienia samej lekcji bez dodatkowego bonu na ewentualny zakup?
  Pozdrawiam

komentarze

* obowiązkowe