11 marca 2016

LA DIVA – Wyjątkowy zapach dla współczesnej Divy

La Diva to pewna siebie kobieta, podążająca za modą i trendami, o silnej osobowości, przyciągającą uwagę i jest niezwykle magnetyczna. Nie dziewczęco-romantyczna, ale pełna światła i optymistycznie nastawiona do życia. Zabawa i rozrywka odgrywa kluczową rolę w jej życiu.

FLAKON

Innowacyjny i eye catching kształt diamentu reprezentuje wystylizowaną, kobiecą sylwetkę. Dziedzictwo Ungaro jest celebrowane za pomocą szkła wygrawerowanego w taki sam sposób jak w kultowym zapachu La Diva. Figlarna, zalotna apaszka w grochy zdobiąca flakon nawiązuje do stylu modnej, beztroskiej paryżanki. Złoto-czarny elegancki korek podkreśla wyjątkowy styl.

 la diva (2)

  • Nuty głowy: Zapach uwalnia olśniewającą falę soczystości dzięki połączeniu owoców gruszki i maliny. Odrobina różowego pieprzu ostro i wyraziście podkreśla oryginalny charakter.
  • Nuty serca: Serce prezentuje wdzięk wyrafinowanego kwiatowego bukietu. Skąpane w świetle płatki eksponują elegancję i kobiece piękno. Świetlista aura słonecznej pigwy zapewnia atrakcyjny soczysty owocowo-kwiatowy aromat.
  • Nuty bazy: Boskie pieszczoty miodu i wanilii wnikają w skórę. Smakowita kompozycja wzbogacona jest o wyrafinowane i głębokie nuty paczuli.

artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Trendy, TRENDY

komentarze

* obowiązkowe