11 września 2017

La Mer – Crème de La Mer, czyli mistrz regeneracji

Czy możliwe jest wynalezienie doskonałej formuły, która będzie działać dobroczynnie i kojąco na każdy rodzaj skóry?


Okazuje się, że tak. Dowodem na to są wyjątkowe kosmetyki La Mer stworzone przez dr. Maxa Hubera, kiedy okazało się, że ani medycyna, ani tradycyjne metody nie są w stanie mu pomóc. Niektórzy nasi czytelnicy znają już tę historię, ale jest ona tak niezwykła, że warto ją po krótce przypomnieć. A zatem…

Prawie pół wieku temu, dr Max Huber, fizyk z NASA, uległ wypadkowi. Podczas rutynowego eksperymentu doszło do wybuchu, podczas którego twarz doktora została poparzona. Kiedy okazało się, że nauka i dostępne środki nie są w stanie pomóc Huberowi, ten postanowił… pomóc sobie sam. Przez 12 lat poszukiwał środków, substancji i metod, które uleczyłyby jego twarz. I tak oto stworzył eliksir, który zadziałał wręcz cudownie.

Dr Huber zainspirowany leczniczymi mocami morza i naturalnymi właściwościami regeneracyjnymi roślin, zastosował do pielęgnacji skóry – po raz pierwszy – algi morskie. W ciągu 12 lat przeprowadził ponad 6000 eksperymentów i udoskonalał rewolucyjny, trwający niemal 4 miesiące, proces biofermentacji, podczas którego wspomniane algi morskie, minerały i inne naturalnie pozyskiwane substancje przekształcały się w niezwykle silną formułę. Dla wzmocnienia dobroczynnego działania użytych komponentów wykorzystywał energię światła i dźwięku. W drodze przeprowadzonych eksperymentów powstał drogocenny ferment The Miracle Broth o silnie regenerujących właściwościach. Huber, wykorzystując go jako główny składnik, opracował Crème de la Mer, preparat, dzięki któremu jego poparzona skóra odzyskała zdrowy wygląd i dawną gładkość.

Receptura regenerującego kremu od lat owiana jest tajemnicą, a jego produkcja odbywa się w bardzo małych partiach. Wiadomo jednak, że gdy tworzona jest nowa partia The Miracle Broth, dodaje się do niej kilka cennych kropli z poprzedniej, tworząc tym samym ponadczasową więź z dr. Huberem.

Kosmetyki La Mer to synonim jakości i luksusu. Ich największy sekret tkwi w wykorzystaniu leczniczej mocy oceanów i alg morskich po to, by sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagającej skóry.

Oto pięć wyjątkowych formuł z linii The Moisturizing, które łagodzą i koją wrażliwą skórę, przywracając jej gładkość, blask i młodzieńczy wygląd. W lipcu 2017 do linii dołączył The Moisturizing Matte Lotion – prawdziwy paradoks kosmetyczny, który zapewnia kojące nawilżenie i matowe wykończenie, bez żadnych kompromisów!

BOGATY KREM REGENERUJĄCY

Legendarny, wspomniany krem wyprodukowany w wyniku kilkumiesięcznego procesu biofermentacji z bogatym składnikiem odżywczym The Miracle BrothTM, wpływa na zmianę̨ struktury skóry, odżywia i nawilża. Jego formuła zawiera również m.in. wodorosty, witaminę C, E i B12 oraz olejki z owoców cytrusowych, eukaliptusa, kiełków pszenicy i słonecznika. Krem zmniejsza widoczność zmarszczek i porów, dzięki czemu skóra staje się miękka, gładka i bardziej napięta.

Crème de la Mer, 60 ml, 1229 zł

LEKKA EMULSJA REGENERUJĄCA

Lekka emulsja nawilżająca
 do skóry normalnej i suchej, zawiera optymalne stężenie substancji The Miracle BrothTM znajdującej się̨ w kremie Crème de la Mer, zachowując jej nadzwyczajne właściwości. Idealnie sprawdza się w ciepłe dni oraz w przypadku, gdy konsystencja Crème de la Mer może okazać się zbyt bogata.

The Moisturizing Lotion, 50 ml, 999 zł

LEKKI ŻEL REGENERUJĄCY

Krem o żelowej konsystencji, opracowany na bazie oryginalnego stężenia The Miracle BrothTM, nawilża, odżywia i idealnie odświeża. W efekcie skóra jest gładka i odpowiednio napięta. Uzupełnienie kremu stanowi Lime Tea  – wyjątkowo skuteczny przeciwutleniacz, który chroni przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego.

The Moisturizing Gel Cream, 60 ml, 1229 zł

LEKKI KREM REGENERUJĄCY

Delikatna formuła wnika w skórę̨, aby ją wzmocnić i uzupełnić w zasoby wilgoci. Krem regeneruje i nawilża, zapewnia ten sam blask i odmładzające działanie, co kultowy już Crème de la Mer. Zawiera bogaty składnik odżywczy The Miracle BrothTM, który wpływa na zmianę struktury skóry. Skóra promieniuje pełnią energii i młodzieńczą świeżością.

The Moisturizing Soft Cream, 60 ml, 1229 zł

MATUJĄCA EMULSJA REGENERUJĄCA

Nowość z kolekcji nawilżającej łączy regenerujące właściwości legendarnego składnika marki La Mer z nieoczekiwanie świeżym, matowym wykończeniem wspaniale korygującym oznaki upływającego czasu, świecenie się czy rozszerzone pory. W oparciu o innowacyjną technologię kapsułkową, marka La Mer stworzyła zaawansowaną formułę, w której po raz pierwszy mogą współistnieć dwie przeciwstawne sobie wartości: nawilżenie i zmatowienie skóry. Efekt? Odświeżona i idealnie zbalansowana cera bez efektu błyszczenia.

The Moisturizing Matte Lotion, 50 ml, 990 zł

 

Jedno jest pewne. Kosmetyki La Mer to inwestycja w piękno i zdrowie. Bez skalpela możemy osiągnąć imponujący efekt. Warto to sprawdzić. Na marginesie powiemy tylko, że miłośniczką kosmetyków La Mer jest Victoria Beckham! I zapewne nie ona jedna…


komentarze

* obowiązkowe