23 lutego 2016

Lancôme Visionnaire

Żyjesz w pośpiechu, brakuje Ci czasu na wiele rzeczy, które chciałabyś zrobić. Marzysz więc o produktach, które są hybrydowe, kompaktowe i najlepiej robią wszystko: nawilżają, chronią, działają przeciwstarzeniowo.

Firmy kosmetyczne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i produkują coraz doskonalsze i bardziej zaawansowane kosmetyki. I tak na półki perfumerii trafia właśnie nowe dziecko marki Lancôme, Visionnaire Riche. Ten doskonały krem naprawdę robi wszystko: nawilża, wygładza, chroni, koi, działa przeciwstarzeniowo – czego można chcieć więcej?

Pewnie ciekawe jesteście jak to się, dzieje. Otóż wyjątkowy kompleks LR 2412 – Cx zapewnia skórze optymalny przebieg procesu regeneracji, natomiast ekstrakt z masła Karite dostarcza natychmiast optymalną dawkę nawilżenia i przyjemne uczucie komfortu.

Krem jest idealną propozycją dla skóry suchej i wrażliwej czyli dla takich rodzajów cery, które potrzebują dodatkowej troski i łatwo ulegają podrażnieniom. Idealny poziom nawilżenia utrzymuje się 24 godziny od aplikacji i w tym czasie nie musisz się martwić, że narażonej na ogrzewanie, nawiewy i klimatyzację skórze chce się pić. Ale oczywiście chcesz też walczyć z oznakami upływającego czasu i na tej płaszczyźnie Visionnaire Rich też nie zawiedzie. Dzień po dniu ten nowy kosmetyk wygładza istniejące już zmarszczki i przeciwdziała powstawaniu kolejnych. Brzmi dobrze? Niektóre z Pań miały już szczęście przetestować to nowe cacko i oto co nam potem powiedziały na podstawie własnych obserwacji:

  • Po jednej aplikacji: skóra jest nawilżona przez cały dzień i wygląda  
    na zrewitalizowaną,
  • Po dwóch tygodniach: zmarszczki wyglądają na zredukowane, a skóra staje się gładka i wypełniona,
  • Po czterech tygodniach: skóra wygląda pięknie, jest promienna i gładka  
    w dotyku.

 

Myślę, że nie trzeba już dodawać nic więcej, bo co tu jeszcze można dodać?

Drogie Panie i Panowie także, jeżeli lubicie skuteczne, „wielozadaniowe” produkty o komfortowych i rozpieszczających skórę konsystencjach zapraszamy do naszych perfumerii!

Dorota Aleksandrowicz
Ekspert ds. Pielęgnacji
Douglas


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat URODA

komentarze

* obowiązkowe