24 sierpnia 2017

Lepszy niż sen! – niezwykły korektor Bobbi Brown

Wstajesz rano, jedno spojrzenie w lustro i… znów widać, że zarwałaś kolejną noc. Cienie pod oczami, ogromne sińce, przebarwienia – oto niezbite dowody! Ale przecież żal było wychodzić w środku imprezy, a może książka była tak wciągająca, film trzymający w napięciu do napisów końcowych albo po prostu trzeba było przygotować się do egzaminu… Na szczęście, od kiedy jest Instant Full Cover Concealer od Bobbi Brown poranki zawsze są pełne blasku!

Korektora z takimi umiejętnościami jeszcze nie było na rynku. Wystarczy jedno pociągnięcie aplikatorem, a efekt? Natychmiastowy! Wyglądasz, jakbyś przespała co najmniej osiem godzin.   Intensywnie kryjąca formuła sprawia, że cienie pod oczami robią się niewidoczne, a skóra pozostaje rozświetlona na wiele godzin – wygląda promiennie i świeżo, a Ty dzięki temu czujesz się pewnie, jesteś pełna energii i gotowa nawet na największe wyzwania.

Rewolucyjne działanie korektora to zasługa jego wyjątkowych składników – ekstraktów z indyjskiego drzewa i z nasion palmy. Wypełniają one skórę pod oczami, nadając jej jedwabistą gładkość. Możesz zapomnieć już o zmarszczkach, liniach i przebarwieniach. Teraz spojrzenie jest wyraziste i opromienione niesamowitym blaskiem. Bez ingerencji chirurga oraz wielu kosztownych zabiegów kosmetycznych – w prosty, szybki i przyjemny sposób odejmiesz sobie parę lat!

A to jeszcze nie koniec zalet tego wyjątkowego kosmetyku… W skoncentrowanej formule Instant Full Cover Concealer wykorzystano unikalną technologię Triple Matrix, która pomaga zapewnić pełne, ale jednocześnie nieobciążające krycie. Korektor jest bardzo lekki i komfortowo wtapia się w skórę, nie powodując efektu maski. To elastyczne wykończenie sprawia, że makijaż „porusza się” razem ze skórą. Jest naturalny i doskonale dopasowany do podkładu.

Bobbi Brown z dużą starannością zadbał o wszystkie kobiety. W perfumeriach Douglas znajdziesz 10 odcieni korygujących koloryt skóry i współgrających z podkładami tej marki: Porcelain, Ivory, Warm Ivory, Sand, Cool Sand, Beige, Warm Beige Natural, Natural Tan, Warm Natural. Odpowiedni dla siebie odcień wybiorą zarówno panie o bardzo jasnej karnacji, jak i te o śniadej czy oliwkowej.

I na koniec jeszcze jedna doskonała wiadomość! Z pewnością ucieszy ona kobiety, które poranny makijaż wykonują w ekspresowym tempie – stawiają na funkcjonalne, sprawdzone i błyskawiczne rozwiązania. Instant Full Cover Concealer pokochasz od pierwszego wejrzenia za miękką końcówkę aplikatora, która ułatwia precyzyjne nałożenie produktu jednym, lekkim pociągnięciem. Korektor należy rozprowadzić na całej powierzchni skóry – pod oczami, aż do linii rzęs. Następnie delikatnie wklepać opuszkami palców w taki sposób, aby doskonale połączył się ze skórą. W celu uzyskania pożądanego efektu na wyjątkowo ciemnych cieniach i przebarwieniach, kosmetyk można nakładać warstwowo.


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Beauty, URODA

komentarze

* obowiązkowe