12 lutego 2016

Makijaż walentynkowy – Galaxy Look

Makijaż na wieczorne wyjście nie może być w tym sezonie banalny! Subtelny make-up zostawiamy na co dzień, ale wieczorem powinnyśmy błyszczeć, i to dosłownie! Wręcz widowiskowy efekt tworzą nowe kosmetyki Douglas Galaxy. Welwetowe cienie do powiek z efektem gradientu sprawią, że nasze oko będzie się mienić drobinkami kolorów niczym wielobarwny kameleon, a kremowy, prosty w aplikacji rozświetlacz sprawi, że nasza twarz będzie wyglądać zjawiskowo!

Makijaż oczu

Makijaż wykonujemy dwoma cieniami linii Douglas Galaxy. Zewnętrzny kącik oka górnej i dolnej powieki wymodeluj opalizującym cieniem Eye Shadow Green, rozcierając go do wewnątrz. W wewnętrznym kąciku oka zaaplikuj Eye Shadow Pink. Oba cienie powinny się płynnie połączyć. Linię rzęs wzmocnij fioletowym eyelinerem z serii Galaxy. Na dolnej powiece narysuj zieloną kreskę. Dla wzmocnienia zmysłowego spojrzenia podkreśl linię wodną oka czarną kredką. Makijaż oka wykończ mocnym wytuszowaniem górnych i dolnych rzęs.

Idealna cera

Makijaż rozpocznij od nałożenia na całą twarz bazy Douglas Make Up, a następnie podkładu wygładzającego z serii Ultralight Foundation. Korektorem skoryguj wewnętrzne kąciki oka i okolice pod oczami. Następnie na środek czoła, nosa i w miejsca, gdzie naturalnie załamuje się światło, nałóż rozświetlacz Galaxy. Na kości policzkowe zaaplikuj róż. Cały makijaż za pomocą pędzla przyprósz pudrem matującym.

Piękne usta

Obrysuj pomadką kontur ust i wypełnij je kolorem. Pamiętaj, że usta w tym makijażu nie powinny być zbyt intensywne.

nr 61_galaxy look_kosmetyki

Magdalena Bystrzycka
Ekspert ds. Makijażu
Douglas


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat URODA

komentarze

* obowiązkowe