20 listopada 2015

Marc Jacobs Decadence

Marc Jacos Decadence

Wyjątkowy, zmysłowo drzewny zapach.

Szykowny i bogaty, w oryginalnym stylu Marca Jacobsa.

 

Nowy, niezwykły projekt zapachowy Marc Jacobs Decadence został stworzony do zaspokajania najgłębszych pragnień kobiet. To wymarzony gadżet modowo-urodowy, z intrygującym zapachem, któremu ciężko się oprzeć. Podkreśla charakter marki dzięki odważnej stylizacji, niezwykłemu rzemiosłu i rewolucyjnemu designowi flakonu, który zainspirowała jedna z kultowych torebek Marca o nazwie Trouble.

nr 36_marc jacobs_512184184_1047940781891248_6174951098623712676_o

Zapach Marc Jacobs Decadence został stworzony wspólnie z mistrzynią perfumiarstwa Annie Buzantian. Ten zmysłowy, drzewny zapach rozpoczyna urzekająca nuta głowy: soczysta śliwka włoska, złoty szafran i aksamitny irys. Na nutę serca składa się bogaty bukiet róż bułgarskich, obok których pachnie soczysty kosaciec i kremowe kwiaty jaśminu sambac. W ostatnim akcencie jest seksowna ambra, upojny wetiwer i ciepły papirus. Ten ostatni składnik kończy piramidę zapachową wytrawną nutą i daje wyrafinowane spełnienie.

 

Nuta głowy: włoska śliwka, irys, szafran

Nuta serca: róża bułgarska, jaśmin sambac, kosaciec

Nuta bazy: ambra, wetiwer, papirus

 

Dom Perfumiarski: Firmenich

Nos: Annie Buzantian

Zapach stworzony we współpracy Marca Jacobsa i Ann Gottlieb.

 

Design

Flakon zapachu Marc Jacobs Decadence jest projektem, który stanowi inteligentny ukłon dla oryginalnej i prowokacyjnej estetyki modowej Marca Jacobsa. Dekadencko kobiecy kształt flakonu zainspirowała klasyczna torebka Marca o nazwie Trouble.

Stworzony w palecie bogatych, szmaragdowo-zielonych odcieni, zapach Marc Jacobs Decadence wieńczy egzotyczny korek z wzorem skóry pytona. Złoty łańcuszek i czarny jedwabisty frędzel dodają wyrafinowanego i nonszalanckiego stylu. Wszystko to definiuje nową erę szykownego luksusu z powrotem czystych linii, bogatych materiałów i ekskluzywnych detali.

 

Kampania reklamowa

Twarzą zapachu jest brazylijska modelka i aktorka Adriana Lima. Urzekająca kampania została sfotografowana przez mistrza fotografii Stevena Meisela i przedstawiona w urzekających odcieniach zieleni. Finałowe zdjęcie przedstawia zapach na połyskującej metalicznie powierzchni, z akcentami opalizującymi i luksusową oprawą dekadenckiego buduaru.

 
marc jacobs

Źródło: materiały prasowe Marc Jacobs

i FB: Marc Jacobs Fragrances


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Trendy, TRENDY

komentarze

* obowiązkowe