5 września 2017

Miłość od pierwszego wejrzenia zamknięta we flakonie – nowość od DKNY!

Miasto, które nigdy nie śpi, w którym królują radość życia i miłość. Pełna niespodzianek metropolia, gdzie krzyżują się spojrzenia i gdzie wszystko może się zdarzyć. Taki jest Nowy Jork Donny Karan, która od lat inspiruje się jego stylem, gwarem i możliwościami. I właśnie na cześć Nowego Jorku oraz w hołdzie młodym nowojorczykom stworzyła markę DKNY jako uzupełnienie swojej luksusowej kolekcji.

Tom Ford powiedział kiedyś o Donnie Karan, że to jedyna kobieta, która za sprawą kompleksu szerokich bioder wspięła się na szczyt kariery. Jej nazwisko od lat jest jednym z gorętszych na modowym rynku, a zapachy sygnowane marką DKNY są połączeniem elegancji i swobodnego miejskiego stylu.

We wrześniu do rodziny zapachów spod znaku słynnego jabłuszka dołącza kolejna nowość – DKNY Nectar Love. Kusząca, odurzająca, uzależniająca kompozycja – jak miasto, w którym ludzie się przyciągają, a gdy się zakochują, przywodzą na myśl woń rozkwitającego kwiatu. Nectar Love emanuje soczystym, kwiatowo-owocowym zauroczeniem. W sercu zapachu królują jaśmin, konwalia i mirabelka. To połączenie nadaje kompozycji niepowtarzalną woń, która zachwyca uwodzicielskim ciepłem. W górnej nucie natomiast żółta frezja intrygująco przeplata się ze świeżą mandarynką, grejpfrutem i nektarynką, a cedr łączy się z kremowo-waniliowym piżmem i miodem.

Flakonik Nectar Love to nowe wcielenie klasycznego jabłka DKNY w ciepłym, żółtym kolorze, który wzbogaca nasze życie o wykwintny, słodki zapach miodu. A skoro jest miód, to nie dziwi symbol pszczoły wytłoczonej na opakowaniu. Zresztą uroczej i sprawiającej, że flakon zyskuje na atrakcyjności!

Nectar Love powstał z myślą o tym pierwszym szczególnym momencie zauroczenia, co doskonale przedstawia kampania promocyjna. Rodzące się między dwojgiem ludzi uczucie uchwycili reżyser Gordon von Steiner i ceniona fotograf Cass Bird. W rolę zakochanych wcielili się piękna Vanessa Axente i przystojny Paolo Anchisim, a parę oglądamy z perspektywy siedzącej na płatku kwiatu pszczoły. Wzajemne przyciąganie sprawia, że pod ich wzrokiem miasto zdaje się zamierać.

Sama Vanessa Axente powiedziała w jednym z wywiadów, że uwielbia Nectar Love, ponieważ jest świeży, soczysty i trudno się mu oprzeć, bo jest uzależniający i upojny. 

Kampanię nagrywaliśmy jesienią, w słoneczny wrześniowy dzień i myślę, że zarówno zapach, jak i jego opakowanie czynią go idealnym na początek sezonu – podsumowuje Axente.

 

A zatem nie ma na co czekać. Pora się zakochać! Czas wypróbować Nectar Love!


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat CIEKAWOSTKI, INSPIRACJE, Trendy

komentarze

* obowiązkowe