29 września 2016

Najnowsza kolekcja ArtDeco – Macedonio Bezzera x Swarovski

Make-up by ARTDECO – look na jesień 2016

Stało się! Najnowsza kolekcja makijażu Artdeco na jesień 2016 „Sound of Beauty” już jest dostępna w sieci Douglas. Jeśli więc szukasz propozycji makijażu zgodnego z najnowszymi trendami, bardzo dobrze trafiłaś.


„Intrygujący, piękny, jak zawsze z klasą” – to udało się usłyszeć wśród rozmów prowadzonych na spotkaniu inaugurującym oficjalną prezentację najnowszej kolekcji makijażu Artdeco na jesień 2016. Uznanie wśród popularnych blogerek zdobyła już sama forma kosmetyków, zamkniętych w zdobionych kwiatami i pięciolinią puzderkach. Motyw muzyczny jest pochodną głównej inspiracji kolekcji – eleganckiej muzyki klasycznej i barokowego przepychu. Ta kolekcja jest jak symfonia, perfekcyjna w każdym akcie.

ewa_grzelakowska-kostoglu_macedonio_berreza

Nikogo zatem nie zdziwiło, że do pochwalnych przymiotników wkrótce dołączył kolejny, a mianowicie „charyzmatyczny”. I dotyczył on zarówno samego makijażu „Sound of Beauty”, jak i głównego makijażysty marki Macedonio Bezzery, urodzonego w Brazylii, a mieszkającego od wielu lat w Monachium.

Makijaż na jesień 2016 według Artdeco to prawdziwa eksplozja kobiecości. Intensywne i nasycone fiolety, lekko prowokujące pomarańcze i delikatna, oliwkowa zieleń. Do tego wszystkie produkty są nad wyraz praktyczne, bo każdy z cieni można nabyć osobno, łącząc całość wedle własnych preferencji. Najważniejsze dla zaproszonych gości było jednak to, że te kosmetyki w dłoniach Macedonio Bezzery z każdej kobiety obecnej na premierze wydobywały to, co w niej najpiękniejsze.

stylizacjetv_macedonio_berreza

„Nie jest wcale największą sztuką powielenie wzoru makijażu. Sztuką jest tak się nim zainspirować, aby pokazać to, co najbardziej w sobie lubimy. Co jest w nas najpiękniejsze” – przekonywał Macedonio Bezzera podczas wykonywania makijażu. I nie były to puste słowa.

Każda z goszczących na pokazie blogerek miała szansę przekonać się, jak najnowszy look prezentuje się właśnie na niej. Każdej z nich charyzmatyczny makijażysta udzielił osobistej wskazówki. I choć część z nich z pewnością pozostanie tajemnicą, to kilka sekretów możemy zdradzić. Cóż zatem jest najważniejsze w najnowszym makijażu Artdeco na jesień 2016?

  1. Perfekcyjna, lekko rozjaśniona cera. Idealne tło dla mocnych barw szminki i cieni do powiek.
  2. Metaliczny połysk na powiekach i policzkach. Obecność rozświetlających drobinek w cieniach do powiek i różu sprawia, że makijaż „żyje” i jest zawsze świeży.
  3. Konturówka. To twój sprzymierzeniec. Uwydatni to, co w ustach najpiękniejsze.
  4. Nie zastanawiaj się nad tym, czy wybrać szminkę matową, czy z połyskiem. Zastanów się nad kolorem i… wybierz ciemne wino! Pamiętaj też o odżywczym, bezbarwnym olejku do ust z masłem shea oraz aloesem.

Ale na tym premiera jesiennej kolekcji się nie zakończyła. Prawdziwą niespodzianką była nieoficjalna premiera listopadowej kolekcji zimowej „Crystal Garden”, która powstała we współpracy ze Swarovskim – marką, która od 1895 roku oferuje przepiękną biżuterię oraz elementy dekoracji. Nie zabrakło zatem ani zachwytów, ani… kryształów. Zdaniem części zaproszonych gości prawdziwym hitem tej kolekcji będzie rozświetlający pyłek do ciała. Po więcej szczegółów zapraszamy już niebawem. Zdradzimy tylko, że jest na co czekać.

ArtDeco x Svarowski


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Beauty, INSPIRACJE, URODA, WYDARZENIA

2 Kommentare

  1. adrianna

    Bardzo lubie te kosmetyki i przyznam szczerze ze zawsze idealnie sprawdzają sie jako kolorówka.

  2. anikka

    Bardzo dobre kosmetyki. Makijaż dzięki nim jest naprawdę śliczny, naturalny i bardzo trwały.

komentarze

* obowiązkowe