netiquette

Netiquette
Wasza opinia jest dla nas ważna!
Cieszymy się na wszelkie pytania i uwagi, którą pomogą nam stale ulepszać jednakże prosimy o przestrzeganie kilku ważnych zasad:
• Komentując wpisy na naszym blogu zezwalasz na ich treści oraz Twoich danych.
• Jesteś odpowiedzialna/y za treść Twoich wpisów. Prosimy, abyś nie zamieszczał w nich swoich prywatynych danych tj. numer telefonu, adres, numer Karty Douglas etc.
• Wszelkie dyskusje pomiędzy użytkownikami forum sprawią nam ogromną Twoje wypowiedzi były zawsze kulturalne, obiektywne i nie obrażały innych użytkowników. Szanujmy fakt, że każdy z nas jest inny i ma.
• Wszystkie wpisy są akceptowane przez moderatorów. Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy,  wypowiedzi agresywne wobec innych użytkownikó lub zawierające zabronione polskim prawem treści, a także spam i reklama etc., nie będą publikowane na blogu.
• Prosimy, pamiętaj także o tym, że wpisy użytkowników nie przedstawiają stanowiska perfumerii Douglas.
Jeżeli masz uwagi lub pomysły, które mogą nas zainspirować sprostać Twoim oczekiwaniom i rozwijać – napisz do nas: blog@douglas.pl.
Zawsze możesz skontaktować się także z pracownikiem naszego Biura Obsługi Klienta pod numerem tel. 0 801 101 700 lub (22) 330 98 98  (pn – pt: 9 – 21.00, sb – nd: 10-18.00).Życzymy samej przyjemności w komentowaniu i odkrywaniu „pięknych” zakamarków naszego bloga!
Twój