22 września 2016

Nowość od Balmain – Balmain Hair Couture

Marzysz o lśniących, odpowiednio nawilżonych, wiecznie świeżych, pachnących i podatnych na układanie włosach? Już niedługo możesz być ich szczęśliwą posiadaczką!

Dokładnie w październiku, ponieważ właśnie wtedy Balmain Hair Couture dołączy do Douglas! Dom mody Balmain stworzył linie do włosów: Moisturizing, Volume, Revitalizing i Stylizacja Hair Couture, by każdy mógł doświadczyć przyjemności paryskiej pielęgnacji.

13 września w Warszawskim CH Arkadia odbyła się prezentacja luksusowych  kosmetyków pielęgnujących i stylizujących włosy Balmain Hair Couture. Odwiedził nas sam Guido Rieger, główny stylista marki, który bardzo szczegółowo opowiedział o wszystkich produktach i zaprezentował ich działanie w trakcie tworzenia dziewięciu fryzur. Każda z nich wykonywana była na włosach o różnej strukturze i każda wyglądała zjawiskowo.  

balmain_blog3

W czym tkwi fenomen Balmain Hair Couture? Kosmetyki te powstały z myślą o fryzurach z wybiegu, a takie fryzury zmieniane są nawet kilka razy podczas jednego pokazu. Zatem produkty do stylizacji muszą być lekkie, żeby pracowało się z nimi szybko i łatwo. Guido Rieger, za pomocą kosmetyków Balmain, na naszych oczach zamienił bujne loki w wyprostowaną fryzurę, którą za chwilę znowu zastąpiły loki. Naturalne, niesforne „sprężynki” ujarzmił i delikatnie wygładził w zaledwie 5 minut. Nie zabrakło też męskich fryzur, lekko nabłyszczonych i utrwalonych żelem, a mimo tego wciąż podatnych na dalsze stylizowanie. Warto zaznaczyć, że wszystkie stylizacje odbywały się bez użycia wody i elektronicznych sprzętów generujących szkodliwe dla włosów ciepło.

Balmain Guido Rieger

Stylista Balmain zdradził swoim gościom, że wszystkie produkty powstały na bazie wody, a inspiracją do tego była pielęgnacja skóry twarzy. Kosmetyki Balmain mają za zadanie dbać o odpowiednie nawilżenie włosów bez zbędnego obciążania ich, tak jak dobry krem do twarzy, który nawilża cerę i idealnie się wchłania, dzięki czemu nie czujemy jego obecności na skórze. To właśnie dlatego Balmain Hair Couture jest odpowiedzią na problemy z oklapniętymi włosami, białymi śladami po suchym szamponie czy włosową „skorupą” po użyciu lakieru lub innego produktu utrwalającego.

balmain_blog4

Prezentacja przebiegała w doskonałej atmosferze niczym z luksusowego salonu fryzjerskiego, a w powietrzu unosił się sygnaturowy zapach kosmetyków Balmain Hair Couture, który dzięki unikalnemu połączeniu nut, przenosi w doskonale letnie dni. Zatem stosowanie tych produktów nie tylko wzbogaci włosy o odżywcze składniki, lecz także pozostawi je uperfumowane tajemniczym, kobiecym i seksownym zapachem.

balmain_blog6

balmain_blog5

Zaintrygowani? Koniecznie śledźcie naszego bloga, ponieważ już niedługo zdradzimy Wam więcej o konkretnych liniach Balmain Hair Couture!


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat URODA, WYDARZENIA

komentarze

* obowiązkowe