29 kwietnia 2016

Nowości zapachowe od Guerlain

Perfumy na wiosnę – już dziś poznaj damskie i męskie zapachy od Guerlain.

AQUA ALLEGORIA – Natura ma swoją kolekcję świeżych zapachów.

L’HOMME IDÉAL – Nowa intensywna, zmysłowa i wyrafinowana wersja.


Aqua Allegoria to dziś jedna z najbardziej znanych kolekcji Guerlain. Premiera pierwszego zapachu odbyła się w 1999 roku. To był śmiały krok tworzący niepowtarzalny, nowy olfaktoryczny gatunek – pierwsza kolekcja świeżych aromatów w przemyśle perfumeryjnym.

Płatki obciążone kroplami rosy, owoce nasycone słońcem, drżenie liści i delikatne źdźbła trawy. Wszystko to, pod wpływem ciepła promieni słonecznych, wybucha z całą mocą w kolekcji Aqua Allegoria. To oda do natury skomponowana z odurzających zapachów ogrodu. Lekkie, jasne i radosne wonie zebrane w momencie nadejścia wiosny, są jak terapia naręczami kwiatów, czy sny na jawie w kwitnącym owocowym sadzie.

linia aqua allegoria

AQUA ALLEGORIA PERA GRANITA – Aromat bergamotki z nutą gruszki. To owocowy, soczysty, cytrusowy zapach.

Cały urok Aqua Allegorii leży w jej poetyckim sposobie kreowania naturalnej harmonii z nieodpartą spontanicznością. W Pera Granita Thierry Wasser przekształcił najlepiej gaszący letnie pragnienie sycylijski deser, granitę, w słodki i radosny zapach. Aby przywołać te musujące płatki perfumowanego lodu, kalabryjska bergamotka emanująca swoją pikantną świeżością została zestawiona z nutami grejpfruta i cytryny. Zielone, soczyste i pikantne akordy gruszki łączą się ujawniając jej jedwabiście gładki miąższ. W nucie serca, zaskakujące aksamitne akordy osmantusa i moreli wzbogacają całość kompozycji. Odrobina cedru, mchu i białego piżma, sprawia, że jest doskonałym towarzyszem snów na jawie w kwitnącym sadzie… W aurze tych rozkosznych akordów zapachowych, w których mieszanka kwiatów z owocami i skórkami, Pera Granita ma świeży, jasnoróżowy kolor, a tłoczone białe kartonowe opakowanie zdobią delikatnie różowe akcenty.

Musująca kalabryjska bergamotka. Orzeźwiająca świeżość soczystej gruszki. Delikatność osmantusa, mieszanka smaku owoców z aksamitną gładkością kwiatów …Tej wiosny, delektujmy się granitą w cieniu gruszy w ogrodzie Hesperyd …

AQAL16-410

Woda toaletowa Aqua Allegoria Pera Granita Guerlain

Cena: 299 zł Pojemność: 75 ml

Cena: 451 zł Pojemność 125 ml


L’HOMME IDÉAL WODA PERFUMOWANA

Pogoń za mężczyzną idealnym to zawsze coś wyjątkowego. On jest przystojny, wysportowany, inteligentny i zabawny. Obdarzony wdziękiem i charyzmą. Wszystkie te cechy połączone w jednym mężczyźnie sprawiają, że jego życie to ciągłe wyzwanie.

Każdego ranka prowokuje namiętne deklaracje. Wszystkie kobiety marzą o spotkaniu z nim, a wszyscy mężczyźni chcą być tacy jak on. Aby pomóc mężczyznom rywalizować z mitem i zwiększyć ich potencjał uwodzenia, Guerlain oferuje im nową, jeszcze bardziej wyrafinowaną wersję zapachu L’Homme Idéal: Wodę Perfumowaną.

linia L'Homme Ideal

NOWA INTENSYWNA, ZMYSŁOWA I WYRAFINOWANA WERSJA

Thierry Wasser, mistrz perfumiarstwa Guerlain i ponownie pracująca u jego boku Delphine Jelk, na nowo zastosowali niezastąpione migdały wzmacniając je nutami skóry i domieszką wanilii. Połączenie zniewalających migdałów z pikantną i wytworną bergamotką jest podkreślone orientalnymi nutami drzewnymi. Do zapachu dodano elegancką różę bułgarską, następnie kadzidło i słynną domieszkę wanilii, którą Guerlain tak lubi. Wreszcie w finale, na pierwszym planie pojawia się, tajemnicza i urzekająca mieszanka nut skóry, bobu tonka i drzewa sandałowego.

FLAKON UWODZICIELSKI I OSZAŁAMIAJĄCY

Szeroki, kwadratowy kształt i męski, ciężki korek. Oryginalna, oszlifowana płaszczyzna flakonu ozdobiona jest eleganckim, matowym lakierem w kolorze taup, który podkreśla intensywność zapachu. Etykieta uwodzi tryskając radosnym kolorem pomarańczy.

 

L'Homme Ideal 2

Woda perfumowana L’Homme Ideal Guerlain

Cena: 359 zł Pojemność: 50 ml

Cena: 489 zł Pojemność: 100 ml


Tajemnice Mistrza Thierry’ego Wassera:

Guerlain jest jednym z niewielu domów perfumeryjnych, który stosuje tę wyjątkową, waniliową domieszkę. Ten kluczowy składnik Guerlinady, uzyskuje się ręcznie dzięki wiedzy laboratorium Orphin, stosując technikę, która polega na rozcinaniu strąków wanilii na małe kawałki i zanurzaniu ich w alkoholu, dopóki nie nabiorą ciepłej, bursztynowej barwy. Wierne odtworzenie upojnego aspektu oryginalnej wanilii, potęguje i uszlachetnia cały zapach, od nut głowy po nuty bazowe.

Źródło: Materiały prasowe Guerlain


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Trendy, TRENDY

Ein Kommentar

komentarze

* obowiązkowe