13 października 2016

Nowy zapach od Michaela Korsa – Wonderlust

Zdaniem najlepszych perfumiarzy o jakości zapachu świadczy to, czy wywołuje emocje. Wonderlust – wywołuje i to ogromne. Zarówno w otulonej zapachem kobiecie, jak i w jej otoczeniu. Dla kogo został stworzony najnowszy zapach Michaela Korsa – Wonderlust?

To kobieta ciekawa świata, kosmopolitka, z wieloma pasjami, ale przede wszystkim odważna, ufająca sobie i gotowa pójść za głosem serca – powiedział kreator mody, dodając, że zapach jest prawdziwą rewolucją. Wonderlust jest bowiem nie tylko dopełnieniem kreacji kobiety, rodzajem pachnącej kropki nad i. Ambicje Michaela Korsa są znacznie większe. Wunderlust to zapach, który ma nie tylko uwodzić, oszałamiać, czy kusić. On ma zmieniać życie. Poszerzać horyzonty, dodawać odwagi, prowokować do przekraczania własnych (często wyimaginowanych) granic. To przesłanie ukryte jest już w samej nazwie…

Wonderlust, Lily Aldrige, Wouter Peelen

Wonderlust to gra słów pochodząca od słowa wanderlust (ang. zamiłowanie do wędrówek). Chodzi tu o podróżowanie i odkrywanie, ale bardzo przemyślane. Liczy się droga, a nie sam cel podróży. Zapach ma inspirować, zachęcać do przeżywania przygody oraz wywołać poczucie, że w życiu wszystko może się zdarzyć – tłumaczył Michael Kors, nie ukrywając przy tym, że żywym uosobieniem takiego podejścia do życia, jest dla niego światowej klasy modelka Lily Aldridge. Zniewalająca, pewna siebie i zawsze sexy. Nie tylko w obiektywie znanego fotografa i reżysera Mario Testino, który uwiecznił na kliszy Lily Aldridge wraz z przystojnym, holenderskim modelem Wouterem Peelen. Wszystkie zdjęcia towarzyszące premierze zapachu podkreślają główne przesłanie Michaela Korsa – „w życiu wszystko może się zdarzyć”. Najważniejsza jest pewność siebie i chęć odkrywania świata. Czy Wonderlust może tej odwagi dodać? Z całą pewnością, gdyż zapach ten zaprojektowali najlepsi.

Michael Kors, Lily Aldrige

Michael Kors podczas pracy nad zapachem zaprosił do współpracy największe znakomitości perfumeryjnego świata – Honorine Blanc i Aureliena Guicharda. Wspaniałe „nosy”, dla których perfumy to nic innego jak rodzaj języka. I nikt lepiej od nich nie wie, jak zaprojektować zapach, który przekaże całemu światu, że jego właścicielka jest zmysłowa, odważna i chce od życia jeszcze więcej. Wonderlust jest właśnie takim komunikatem.

Wonderlust backstage

Przy pierwszym kontakcie urzeka świeżością włoskiej bergamotki doprawioną czerwonym pieprzem. Tę pobudzającą mieszankę szybko łagodzi delikatna nuta mleka migdałowego Gourmand. Czy to oznacza, że zapach jest słodki? Nie, to byłoby zbyt proste. Wonderlust to wielowymiarowa kompozycja z orientalnych kwiatów, która rozwija się na skórze subtelnie i powoli, odsłaniając z każdą chwilą kolejną nutę. To rodzaj wciągającej, pachnącej historii. Tuż po wątku z migdałowym mlekiem, do głosu dochodzą bowiem goździki i zwiewny, waniliowy akcent heliotropu. Dopełnieniem tego zapachu są styraks i zmysłowe drzewo sandałowe i kaszmirowe. Całość jest więcej niż frapująca. I taką też czyni kobietę otuloną Wonderlust.

Wonderlust backstage

Michael Kors zwykł mawiać, że zapach, to cichy, lecz bardzo wyraźny sposób, aby powiedzieć kim jesteś i jaki masz dziś nastrój. Jeżeli masz zatem chęć na ucieczkę od codzienności, chcesz od życia jeszcze więcej – wiesz już, po jaki zapach powinnaś sięgnąć…


Czy tak jak my, jesteś oczarowana zapachem i nie wyobrażasz sobie, by mogło go zabraknąć na Twojej półce? Weź udział w konkursie organizowanym na naszym profilu na Instagramie i wygraj jeden z 10 flakonów wody perfumowanej Wonderlust o pojemności 50 ml. Powodzenia!

141016_douglas_kors1200x628_mp_v2


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Beauty, INSPIRACJE, Trendy

Proponowane produkty

komentarze

* obowiązkowe