6 lipca 2016

Piękno w 5, 10 lub 15 minut?

Simone uwielbia kobiety. Obserwuje je, słucha, a przede wszystkim upiększa! Simone Colombogłówny makijażysta marki Clarins – podczas ostatniej wizyty w Polsce zdradził swoje triki, jak za pomocą kilku produktów Clarins wykonać idealny makijaż – i to w zaledwie kilka minut!


Tylko 5 minut na makijaż?

Swoje naturalne piękno podkreślisz, łącząc podkład Skin Illusion z kroplą Double Serum od Clarins. Cera zyska dzięki temu blask i gładkość. Na rzęsy możesz nałożyć tusz Be Long Mascara, a usta pomalować błyszczykiem Instant Light Lip Balm Perfector, który pięknie je rozświetli. Efekt? Naturalna, swobodna – i gotowa do wyjścia!


Masz rano 10 minut na makijaż?

Możesz uzupełnić opisany wyżej 5-minutowy makijaż, podkreślając oczy brązową kredką, która nada naturalny efekt. Dobrze jest przyprószyć potem twarz pudrem Ever Matte Poudre Compacte. Na usta nałóz nałożyć pomadkę, np. Rouge Eclat lub jakiś mocniejszy kolor, jeśli chcesz je bardziej podkreślić. Bronzerem Bronzing Duo dopełnisz całości. Ten makijaż podkreśli Twoją urodę i odsłoni doskonalszą twarz!


Masz na makijaż 15 minut?

Doskonale! W takim razie możesz uzupełnić poprzednie makijaże, robiąc smokey eye, co spowoduje, że będziesz wyglądać bardziej uwodzicielsko! Wykorzystaj do tego czarną kredkę i ciemny cień. Kredką narysuj linie na dolnej i górnej powiece i rozetrzyj je ciemnym cieniem. Na ciemny cień nałóż nieco jaśniejszy i bardziej świetlisty. Pociągnij tuszem rzęsy i podkreśl brwi. Utrwal je woskiem, który znajdziesz w zestawie Eyebrow Palette. Efekt? Ty – w wersji doskonałej!


A teraz obejrzyj film i zobacz jak wykonać szybki makijaż. Rad udziela sam Simone Colombo!


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat FILM, FILMY, FILMY

komentarze

* obowiązkowe