26 stycznia 2017

Poczuj się jak w SPA bez wychodzenia z domu

A gdybyśmy Ci powiedzieli, że od teraz salon SPA masz na wyciągnięcie ręki…?

Luksusowe salony wellness zyskują coraz więcej wielbicieli. Jednak nie musisz wydawać na nie fortuny ani planować dłuższego urlopu, żeby skosztować tego odpoczynku zbawiennego dla ciała i umysłu. Wystarczy łazienka, którą na kilka godzin zamienisz w takie miejsce. To moment idealny na spędzenie przyjemnego wieczoru we dwoje. A cudownie pachnące kosmetyki z linii Douglas Home Spa i Les Délices przeniosą Was w świat przyjemności.

SPA to synonim braku pośpiechu, komfortu i spokoju. Tutaj nie przychodzi się podczas przerwy w pracy. Zarezerwujcie sobie więc wieczór na domowe zabiegi, które przywrócą urodę ciału, ukoją nerwy i zmysły, a także napełnią Was energią do stawienia czoła rutynie dnia następnego. Otulcie się łagodnym światłem świec, najlepiej tych zapachowych od Douglas Home Spa, włączcie relaksacyjną muzykę, przygotujcie miękkie ręczniki i wygodne szlafroki. Wrzuć do wanny musującą kostkę do kąpieli Les Délices, woda niech będzie lekko gorąca. Potem rozkoszujcie się cudownie pachnącymi żelami i olejkami pod prysznic od Douglas Home Spa, a po kąpieli – żeby utrzymać efekt uperfumowanej skóry – użyjcie balsamów do ciała od Les Délices. Ta linia zawiera też bardzo wygodne w użyciu mgiełki do ciała, których możesz używać na co dzień i których zapach na pewno będzie mile przypominać pielęgnacyjne domowe rytuały.

Kolorowe kosmetyki od Douglas Home Spa i Les Délices otulą Was ciepłymi, świeżymi i egzotycznymi zapachami. Sami zdecydujcie, na co macie ochotę, aczkolwiek zimowa aura zdecydowanie sprzyja tym egzotycznym, one pozwalają choć na chwilę poczuć się jak na wakacjach.

Przypominamy również, że do 14 lutego w perfumeriach Douglas trwa promocja 2+1 na kosmetyki Les Délices. Przyjdź do swojej ulubionej perfumerii, kup dwa produkty z tej serii, a trzeci dostaniesz gratis!


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Beauty, INSPIRACJE, URODA

komentarze

* obowiązkowe