31 stycznia 2017

Podkład Estée Lauder Double Wear Twój najlepszy makijażowy partner

Perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Brzmi doskonale, prawda?


Słowiańska uroda Polek kojarzy się przede wszystkim z jasną karnacją. Chyba większość z nas miała do czynienia z podkładem, który swoją formułą i trwałością bardzo nam odpowiadał, ale odcień pozostawiał wiele do życzenia, bo albo był za ciemny albo ciemniał w kontakcie z powietrzem i innymi produktami utrwalającymi makijaż. Zazwyczaj znajdujemy na to jakieś rozwiązanie: mieszamy różne odcienie w poszukiwaniu tego idealnego albo stosujemy specjalne białe podkłady, których zadaniem jest rozjaśnienie tego zbyt ciemnego. Jednak źle dobrany odcień podkładu to nie jest bolączka tylko pań z jasną karnacją.

Estée Lauder to marka, której filozofia głosi, że każda kobieta jest piękna. Każda z nas, bez względu na typ karnacji, może cieszyć się piękną i nieskazitelną cerą przez cały dzień. Na pewno znasz kultowy już podkład Double Wear, który swoją trwałością i bardzo dobrym kryciem podbił miliony kobiecych serc. Teraz marka wyszła naprzeciw oczekiwaniom tych kobiet, które mają problem z dobraniem odpowiedniego koloru podkładu do swojej cery, i poszerzyła dotychczasową paletę odcieni podkładu Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 o nowe propozycje. Teraz każda z nas może docenić piękno swojej karnacji!

Estée Lauder Double Wear to podkład, na który decydujemy się oczekując długotrwałego efektu podkreślenia naszej urody i pełnego zatuszowania niedoskonałości, dlatego jest on ulubieńcem kobiet aktywnych, spędzających dużo czasu poza domem, które w ciągu dnia nie mają czasu na żadne poprawki. Cała gama odcieni jest też teraz wzbogacona o nowe właściwości, które zapobiegają wysychaniu cery i sprawiają, że kosmetyk nie zatyka porów.

Dla niektórych z nas jednak wymarzony podkład to taki, który pozostawia na skórze efekt „make-up no make-up” i który nie musi mieć całodobowej trwałości. Double Wear Nude Cushion Stick Radiant Makeup to zupełna nowość od Estée Lauder, która stanowi idealną alternatywę dla swojego kultowego poprzednika. Jego formuła zadba o odpowiednie nawilżenie cery, doda jej blasku i zatuszuje niedoskonałości, pozostawiając jednak efekt drugiej, tej bardziej idealnej skóry. Forma samego podkładu – praktyczne opakowanie z aplikatorem – sprzyja zabieraniu go ze sobą do torebki i szybkim poprawkom w ciągu dnia! Nałóż, rozprowadź i uzyskaj idealny odcień nude.

To co, na który Double Wear Ty się zdecydujesz?


komentarze

* obowiązkowe