1 grudnia 2015

Ranking perfum

Rok 2015 to pojawienie się kilku bestsellerowych męskich kompozycji zapachowych.

Boss Bottled Oud początek zapachu to klasyczny jabłczany Boss Bottled, później dobrze się już kadzi, pojawia się dymek i przyprawy. Jeżeli właściciele klasycznego Bossa szukają nowych doznań zapachowych to naprawdę zachęcam.

Armani Eau de Cedre to charakterystyczny, elegancki, luksusowy niczym drogocenna, szyta na miarę delikatna, miękka, zielona, zamszowa kurtka od Armaniego. Początek kompozycji iskrzy  cytryną i włoską bergamotką, aromatyczna chrupiąca szałwia miesza się z liśćmi fiołka i pikantnym kminkiem. Akordy kompozycji pochodzą z esencji cedru, czarnej herbaty, akordów drzewnych i zamszu.

Dior Sauvage to zawadiacki, tajemniczy, uwodzicielski, kuszący mężczyzna. Dziki powiew chłodnego vetiveru, otulony ambrową nutą. Sauvage jest nieokrzesany i nieprzewidywalny  niczym postać Jacka Sparowa, oryginalny jak biżuteria Jonnego Deep’a i sexowny jak on sam! Idealny zapach do koszuli i nie tylko… Ma w sobie to coś co kusi i uwodzi. Zapach jest, rześki niczym powiew wiatru na ogromnej przestrzeni. Pieprz syczuański kręci po nosie i chłodzi, a ambra kusi i uwodzi. Jest „śmiały i wyrafinowany”.

Dunhil Icon  mieszanka składników, na które składają się m.in. irys i fiołek, robiące za interpretacje zamszu, który ożywia świeżo-zielona i wibrująca bergamotka i neroli. Resztę dopełnia czarny pieprz, lawenda, kardamon i drzewne nuty mchu dębowego.     

nr 41_ranking perfum_owocowo i musująco nr 41_ranking perfum_orientalny przepych nr 41_ranking perfum_orientalnie i przyprawowo nr 41_ranking perfum_kwiatowy ogród nr 41_ranking perfum_energetyzujące owoce nr 41_ranking perfum_drzewnie i wytrawniw

Ewa Wojciechowska
Ekspert ds. Zapachów
Douglas


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat CIEKAWOSTKI

komentarze

* obowiązkowe