4 listopada 2015

RELOAD to rewolucja w świecie zapachów

Reload to kompaktowy atomizer. Możesz mieć go zawsze przy sobie. Wrzucasz go do torebki, gdy wybierasz się w podróż, by pozbyć się kilogramów bagażu, flakon perfum zostawiając w domu na toaletce.

Jego opakowanie (5ml) jest idealne i daje ogromne możliwości. Po pierwsze, niesamowita wydajność, Reload to ponad 100 aplikacji. Po drugie, ten luksusowy spray możesz napełnić wybranym przez siebie zapachem. Jednak gdybyś chciała go zmienić, nie ma najmniejszego problemu. Dostępny jest  środek czyszczący kartridż, tak abyś mogła do tego samego atomizera, wlać zupełnie inny zapach. Wyczyszczony rozpylacz pozwoli cieszyć się dokładnie tymi perfumami, które obecnie go wypełniają, a nie mieszanką dwóch różnych. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu pustego wkładu do kartridża, tak abyś mogła, nie tylko jedne ze swoich ulubionych perfum, mieć zawsze pod ręką. Po trzecie, atomizer dostępny jest w dwóch wersjach startowych, białej i czarnej.

headerstage-free2 headerstage-festival2

To jednak nie koniec, będziesz miała możliwość personalizacji swojego Reload. Na pewno niejednokrotnie zaskoczy Cię mnogość wyboru, znajdziesz coś dla siebie. Kolejną zaletą Reload jest możliwość zakupu wielu gotowych wkładów. Są to jedne z najbardziej pożądanych zapachów. Wśród damskich znalazły się: Boss Ma Vie, Givenchy Dhalia Divin, Kenzo Jeu d’amor czy Hugo Woman. Szeroką ofertę kierujemy również do mężczyzn: Boss Bottled, Hugo Man, Givenchy Pi, L’Eau d’Issey pour Homme czy Mercedes Man. Jak widać współpracują z nami ekskluzywni partnerzy. Wybór wśród gotowych rozwiązań to świetna alternatywa dla osób, które chciałyby znaleźć zapach idealny, a nie mogą się zdecydować. Również dla tych z nas, którzy po prostu uwielbiają się zmieniać i odkrywać co chwilę coś nowego. W końcu każda okazja wymaga specjalnej oprawy. Ten niewielki gadżet pozwoli wyrazić siebie. Będziesz mogła identyfikować się z etui jak i z zapachem. Mimo, iż koleżanka czy kolega z pracy używa tych samych perfum to inna oprawa Reload pozwoli się wyróżnić. Ten sam zapach zamknąć w innym opakowaniu to jak zaaplikować go na inną skórę. Wygląd atomizera będzie tak samo wyjątkowy jak my ubrani w zapach. Analogiczna sytuacja będzie miała miejsce, jeśli dwie osoby wybiorą to samo etui, a inny zapach. Przecież każdy z nas inaczej wygląda w takiej samej koszuli.

headerstage-photo1headerstage-friends1

Uważam, że ten gadżet zrewolucjonizuje nasze półki z perfumami. Będziesz mogła podążać za trendami i budować garderobę zapachową. Zawsze pod ręką, zawsze możliwość zmiany i delektowania się nowością. Każda z nas jest inna, a Reload pozwoli nam to dodatkowo podkreślić. Nie ma na co czekać! Zapraszamy do perfumerii Douglas i podróży w świat zapachów z naszym wyjątkowym Reload.

Agata Krawczyk
Ekspert ds. zapachów
Douglas


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Trendy, TRENDY

4 Kommentare

 1. sara

  Ta wydajność to mnie tak naprawdę zaskoczyła, 100 aplikacji w reoladzie…nieźle. Często podróżuję to taki gadżet przyda się do torebki na pewno.

  • Avatar
   Team Douglas

   To prawda! 100 aplikacji i masz dodatkowo śliczne ubranko dla atomizera 🙂 naszym zdaniem Reload jest idealny w podróży.

 2. Seba

  2 miesiące temu kupiłem atomizer, teraz wkłady są niedostępne, przepraszam ale chyba czuje się oszukany ( dwa atomizery bo dla żony tez )

  • Kasia

   Mam podobne odczucia. Panie ze sklepu skierowały mnie na stronę internetową a tam również brak zapachów.

komentarze

* obowiązkowe