4 sierpnia 2016

Sekret japońskiej pielęgnacji

Nieskazitelnie piękna skóra to marzenie każdej kobiety. Dzięki wyjątkowej ceremonii inspirowanej japońskimi metodami pielęgnacyjnymi Twoja cera stanie się gładka jak jedwab.


Krok 1. Podwójne OCZYSZCZANIE

Rytuał pielęgnacyjny Saho rozpoczynamy od dokładnego zmycia makijażu z twarzy. Następnie sięgamy po mydełko, które pomoże złuszczyć martwy naskórek i usunie wszelkie zanieczyszczenia, np. kurz i pot.


Krok 2. Podwójne NAWILŻANIE

Nawilżanie skóry odbywa się w dwóch etapach. Najpierw stosujemy lotion, który przygotuje ją do dalszej pielęgnacji, a potem nakładamy emulsję lub krem. Dzięki temu cera będzie dobrze odżywiona i chroniona.


Krok 3. Podwójna APLIKACJA

Żeby dodatkowo wzmocnić działanie kosmetyków, na ostatnim etapie rytuału wykonujemy masaż twarzy i uciskamy odpowiednie punkty. Ta metoda sprawi, że osiągniemy doskonały efekt odmładzający.

Przyjdź do perfumerii Douglas w dniach 4-7.08.2016 r. i zapoznaj się z rytuałem pielęgnacyjnym inspirowanym japońską ceremonią parzenia herbaty- tradycją Saho.

Nasi eksperci pokażą Ci, jak uzyskać nienagannie piękną skórę poprzez Podwójne Oczyszczanie, Podwójne Nawilżanie i Podwójną Aplikację.


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat WYDARZENIA

komentarze

* obowiązkowe