19 października 2016

Sposób na idealne brwi – The Brow Studio Diego Dalla Palma

W latach 20. i 30. modne były brwi w kształcie cienkich i ciemnych kreseczek. Dekadę później nadeszła moda na nieco bardziej bujne kształty, a w latach 50. stały się jeszcze bardziej wyraziste – w stylu Audrey Hepburn. Jakie brwi modne są dziś? Nikt nie wie tego lepiej od ekspertów z The Brow Studio włoskiej marki Diego Dalla Palma.

The Brow Studio powinno być jednym z ważniejszych miejsc na Twojej beauty-mapie. Nie ma bowiem lepszego miejsca, w którym poznasz tajniki perfekcyjnej stylizacji brwi. Jeśli do tej pory nie miałaś najmniejszych kłopotów z kształtem czy gęstością brwi, powinnaś przynajmniej poznać jedne z najlepszych kosmetyków do stylizacji brwi – dostępne wyłącznie w sieci Douglas. Jeżeli jednak Twoim brwiom nieustannie przyglądasz się z pewną dozą niechęci, podpowiemy Ci rozwiązanie. Najlepsze z możliwych. Wizytę w The Brow Studio. I możesz być pewna, że opuścisz to miejsce w szampańskim nastroju, z nowymi umiejętnościami oraz – co chyba najważniejsze – z perfekcyjnym makijażem.

Idea Brow Barów nie jest nowa. To koncepcja marki Benefit, która już od 40 lat zajmuje się dbaniem o urodę kobiet. Brow Bary, zapoczątkowane w San Francisco, szybko stały się trendem ogólnoświatowym. Dlaczego? Bo choć o tym, jak ważny jest kształt i kolor brwi napisano już dużo, to wciąż nie wszystkie zasady dotyczące stylizacji brwi są znane.

Najbardziej przekonująco o stylizacji brwi opowiadała włoska makijażystka marki Diego Dalla Palma – niezwykle utalentowana Laura Masini, która uczestniczyła w spotkaniu w jednej z warszawskich perfumerii sieci Douglas. Jej wieloletnie doświadczenie związane z pokazami mody oraz sesjami zdjęciowymi dla najlepszych fotografów pozwoliło na sformułowanie mocnej tezy: nie ma perfekcyjnego makijażu bez pięknie wystylizowanych brwi. Na szczęście Laura na słowach nie skończyła i szybko przeszła do czynów. Udowodniła, jak bardzo może poprawić się wygląd (a więc i samopoczucie) kobiety, gdy jej brwi zostaną poddane odpowiedniej stylizacji. Przekonała też, że nie jest to wiedza zarezerwowana dla doświadczonych wizażystów, choć na początku kosmetycznej edukacji ich obecność jest więcej niż wskazana.

Diego Dalla Palma The Brow Studio

Jak wygląda wizyta w The Brow Studio Diego Dalla Palma?

Krok nr 1

Priorytetem jest zdefiniowanie kształtu twarzy. Czy jest ona okrągła, pociągła, trójkątna czy owalna. A w tej kwestii doświadczenie eksperta od stylizacji brwi jest nie do przecenienia.

Krok nr 2

Wizażyści Diego Dalla Palma dopasowują do kształtu twarzy kształt brwi. Mogą być między innymi proste, zaokrąglone lub w kształcie łuku – ważna jest zasada przeciwieństw. Zaokrąglone brwi nie są najlepszym rozwiązaniem przy okrągłej twarzy, podobnie spiczaste przy trójkątnej. Niezależnie jednak od przypadku jest to za każdym razem indywidualny proces, w którym najważniejsze jest zadowolenie kobiety.

Krok nr 3

Stylizacja brwi do wybranego wcześniej kształtu. Jak to się odbywa? Najważniejsze jest określenie trzech punktów linii brwi: początkowego, szczytowego oraz końcowego. Ich perfekcyjne połączenie decyduje o ostatecznym kształcie. Aby to się udało, należy przyłożyć kredkę do boku nosa – tak określa się punkt początkowy. Odchylając kredkę o ok. 30 stopni, zaznacza się punkt centralny. Punkt końcowy to miejsce, w którym kredka dotyka zewnętrznego kącika oka.

Krok nr 4

Wielki finał, czyli malowanie brwi. Mocne, lekkie, graficzne – uzależnione od okoliczności i oczywiście preferencji Klientki. Wizytę w The Brow Studio kończy olśniewający makijaż. Voilà!

The studio brow diego dalla palma

Do końca roku każda z Klientek ma szansę na konsultacje w towarzystwie najlepszych włoskich ekspertów marki Diego Dalla Palma. Spotkania będą organizowane na terenie całej Polski, w wybranych perfumeriach. Jeśli jeszcze nie odwiedziłaś The Brow Studio, serdecznie zapraszamy. Czy warto? Tajemnicą poliszynela jest historia top modelki Cary Delevingne, która najwięcej w swojej karierze zawdzięcza pięknie ukształtowanym brwiom. Dlatego bez wielkiej przesady możemy powiedzieć, że ta wizyta może zaważyć na Twoim życiu. Bardziej, niż przypuszczasz…

diego_dalla6

 

Gdzie i kiedy możesz skorzystać z porad The Brow Studio? Harmonogram poniżej.

21-22 PAŹDZIERNIKA 2016 FUTURA Kraków

28-29 PAŹDZIERNIKA 2016 GALERIA LESZNO Leszno

04-05 LISTOPADA 2016 CH ODORZAŃSKIE OGRODY Kędzierzyn Koźle

09-10 LISTOPADA 2016 FERIO WAWER Warszawa

18-19 LISTOPADA 2016 – KEN Warszawa

25-26 LISTOPADA 2016 – GALERIA SIEDLCE Siedlce

02-03 GRUDNIA 2016 – SARNI STOK Bielsko-Biała

09-10 GRUDNIA 2016 – KLIF Gdynia


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Beauty, WYDARZENIA

8 Kommentare

 1. XD

  Ile kosztuje taka usługa ?

  • Avatar
   Marlena Macios

   Usługa jest bezpłatna, trzeba się tylko zarejestrować. Personel perfumerii na pewno odpowie na wszystkie Pani pytania 🙂

 2. Małgosia

  szoda, że pominęli Państwo Katowice.

  • Avatar
   Marlena Macios

   Pani Małgosiu, następnym razem postaramy się o to zadbać 🙂

 3. adrianna

  Chyba sama muszę z tej usługo skorzystać bo jakoś sama nie potrafię ładnie podkreślić swoich brwi.

 4. Ala

  Ja zawsze miałam problem z okiełznaniem moich brwi, są gęste, mają ładny kształt, ale niektórych włosków nie dało się uczesać 😉 No i mają jasny kolor. Byłam kilka dni temu w Gdyni w Klifie. Cuda zrobili z moimi brwiami, mam nadzieję, że mi również uda się takie efekty uzyskać.

 5. adrianna

  Idealne pomysły, czas wreszcie zrobić coś dobrego dla swoich brwi. Jestem za.

 6. eddka

  Super sprawa. Idealny wygląd brwi jest zawsze w cenie i jestem jak najbardziej za.

komentarze

* obowiązkowe