2 sierpnia 2017

Uwaga skandal!

Jean Paul Gaultier. Szokuje od lat. Przez długi czas uznawany był nawet za enfant terrible w świecie mody. Zaprojektował spódnice dla mężczyzn, w jego pokazach brali udział niekonwencjonalni modele, „puszyste” kobiety i mocno wytatuowani mężczyźni. Jako pierwszy zamknął zapach w butelkach imitujących kobiecy i męski korpus. Prowokuje zachowaniem, słowami i tym, co projektuje. Nie dziwne więc, że tylko on mógł wywołać kolejny SKANDAL!

 

A zatem? Witamy w radosnym i elektryzująco rozpustnym świecie Pigalle!

Jest oczywiście noc. Ciemna, ale kolorowa. Pozwól sobie stracić głowę, pożegnaj się z cnotą! Pozbądź się samokontroli, a odkryjesz wspaniałe uczucie.

W świecie, w którym panuje polityczna poprawność, wywołanie małego skandalu i jednoczesne nawiązanie nowych przyjaźni może być naprawdę zabawne. Wie o tym stateczna pani minister, która w ciągu dnia jest poważną, zaczytaną w dokumentach szefową gabinetu. Ale nocą nasza bohaterka ujawnia swój prawdziwy erotyczny temperament i przeżywa ekscytujące przygody… i właśnie wtedy zostaje sfotografowana w pozycji dość jednoznacznej… co za skandal!

Od 20 lat perfumy marki Jean Paul Gaultier były popiersiami (i miały biust). Jeśli zastanawialiście się, gdzie się podziały nogi, to oto one! Podobno łatwo jest stracić głowę, nawet jeśli ma się ją w ciągu dnia na karku. Nasza pani minister jest tego dowodem. Para wzniesionych ku niebu nóg (na korku) zapowiada niezły skandal.

Zdaniem Jean Paul Gaultier „Każdy zapach jest powiązany z seksualnością – o wiele bardziej niż ubiór”. I taki jest jego nowy Scandal.

Autorką kompozycji jest Daphne Bugey, która stworzyła szyprową, drzewną strukturę pełną charakteru z impertynencką nadmierną dozą miodu.  Jak mówi Bugey „Miałam przed oczami kobietę obdarzoną charyzmą, z silną osobowością. Mistrzynię paryskiego szyku, namiętną kochankę nocą. Tak jak ten zapach, ona też ma skłonność do przesady i jest oryginalna, lecz jednocześnie pozostaje elegancka”.

I właśnie dla takich kobiet jest nowy Scandal. Dla wielowymiarowych, niekonwencjonalnie eleganckich, seksownych, realizujących swoje fantazje i upodobania do nadmiaru w stylowy sposób. Dla kobiet wolnych, nieprzestrzegających tabu, nie mających zahamowań, zawsze gotowych, by zaskakiwać.

W ciągu dnia Scandal jest miodowy, świeży i apetyczny, z wyraźnie wyczuwalną gardenią i czerwoną pomarańczą. Jest soczysty i nieodparty – wydaje się niemal nieosiągalny. Nocą staje się zmysłowy i kuszący: miód łączy się z paczulą. Ale pod koniec dnia dzień i noc są zawsze obecne, przekazując nieodparte pomieszane przesłanie.

Czujesz się już skandalistką?


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Beauty, CIEKAWOSTKI, INSPIRACJE, Trendy

komentarze

* obowiązkowe