8 kwietnia 2016

Wiosna z Elie Saab

Wszystko budzi się do życia zarówno w przyrodzie i jak w nas zaczyna pojawiać się więcej energii. Robi się weselej na sercu, mamy ochotę się zakochać. Częściej się uśmiechamy, za oknem widać pierwsze promyki słońca, które budzą nas do życia, po zimowym letargu. To czas kiedy pozwalamy sobie na więcej kolorów, nie tylko w naszych szafach, makijażu, ale i w perfumach.

Te bardziej mroczne, drapieżne ciemne flakony ustępują miejsca na naszych toaletkach tym bardziej barwnym, wiosennym pastelom, kolorom jak z kolekcji sukienek od Elie Saab. I tym nas też raczy wielki kreator mody w swoim nowym zapachu, który stworzył Francis Kurdjiana.

Znana nam wcześniejsza kompozycja Elie Saab La perfum Intense jest gęsta, lepka, podana na bogato w kolorze ciemnego bursztynu, idealna do sukni wieczorowej. Nowa kreacja jest zupełnie z innej bajki. Wiosenna, zwiewna, subtelna, bardzo elegancka, niczym eteryczna kobieta spacerująca w długiej sukni w kolorze pastelowego różu ozdobionej w delikatne płatki kwiatów piwonii. Kompozycja zapachu jest uzależniająca i treściwa. Kwiatowe wrażenie niczym z kwiaciarni – całość skąpana w blasku apetycznego nektaru różanego, transparentnego jaśminu i kwiatu pomarańczy, który pojawia się w każdej kompozycji zapachu od Elie Saab, to już jego znak rozpoznawczy. Kolor płynu to soczysty nektar różany, kartonik ma piękny kolor pastelowego różu, które ozdabiają delikatne kwiaty. Aż chce się go chwycić w dłoń i od razu powąchać. Wzbudza zaufanie, bije od niego szczęściem. Paczula nadaje całej kompozycji charakteru, dodaje sznytu całości, a obecność drzewa sandałowego sprawia, że zapach jest ciepły i subtelnie zmysłowy. Idealnie sprawdzi się na prezent w ciemno. Nowe perfumy od Elie Saab Rose Couture wpasowują się w trendy wiosenne na 2016 rok. Pasują każdej kobiecie, która chce się poczuć bardzo elegancko, ciepło lecz nie nachalnie, zapachem zwrócić subtelnie na siebie uwagę, pachnieć wiosennie, barwnie i kobieco. Zapach zapewne wywoła uśmiech na waszej twarzy, wzbudzi zainteresowanie w śród koleżanek. Pozostawi na tobie wyrazisty i nowoczesny tren zapachowy.

Ewa Wojciechowska
Ekspert ds. Zapachów
Douglas


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Trendy, TRENDY

komentarze

* obowiązkowe