26 kwietnia 2016

Yonelle Bodyfusion – nanodyskowa pielęgnacja ciała

Linia Bodyfusion to luksusowa, wszechstronna pielęgnacja ciała, łącząca skuteczność  z wyjątkowymi właściwościami aplikacyjnymi. W kosmetykach wykorzystano najbardziej znane składniki aktywne anti-aging takie jak retinol, czy kwas hialuronowy. Ich zastosowanie i zwiększenie  przenikania dzięki nanodyskom pozwoliło uzyskać efekty w redukcji niedoskonałości takich jak cellulit czy rozstępy oraz poprawie jakości i kondycji skóry – jej elastyczności, jędrności i sprężystości.

Pielęgnacja ciała:

Pielęgnacja ciała z użyciem kosmetyków Yonelle Bodyfusion jest jak domowy zabieg. W produktach zastosowano nanodyski – specjalne nośniki, które pomagają substancjom aktywnym wniknąć w głębsze warstwy skóry. Dzięki temu cera jest bardziej jędrna, sprężysta i elastyczna. Ich działanie dodatkowo wzmacniają retinol i kwas hialuronowy, dotąd używane tylko w kosmetykach do twarzy. Wszystkie produkty z linii Bodyfusion uzupełniają się i wspierają nawzajem swoje działanie. Dają świetne efekty w zwalczaniu cellulitu i rozstępów.

Pielęgnacja twarzy:

Skóra kobiety po czterdziestym roku życia ma spore wymagania. Ale kosmetyki Yonelle doskonale sobie z nią radzą. Luksusowe produkty do pielęgnacji twarzy Yonelle wykorzystują najnowsze technologie i składniki aktywne o działaniu anti-aging: retinol, peptydy, ceramidy, witaminę C itd. Dzięki zastosowaniu nanodysków przenikają przez barierę naskórka, przez co bardzo skutecznie odnawiają kondycję skóry: przywracają jej elastyczność, wzmacniają włókna kolagenu i elastyny. Twarz nabiera blasku, wygląda młodzieńczo i świeżo.

YONELLE-Bodyfusion

 


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat URODA

Ein Kommentar

  1. adrianna

    To są naprawdę świetne kosmetyki i uważam ze jesli dbacie o swoją skórę to będzie to odpowiednia nazwa kosmetyków.

komentarze

* obowiązkowe