9 września 2015

Złote tatuaże

Złote tatuaże to hit lata 2015. Idealnie podkreślają letnią opaleniznę i są świetnym zamiennikiem dla ciężkiej biżuterii. Te zmywalne tatuaże utrzymują się przez 7 dni i bez problemu można je usunąć, a przede wszystkim są bezpieczne i po prostu ładne. Dlatego warto zainwestować w ten piękny dodatek wakacyjny i zabrać go na urlop. Będziesz zadawać szyku na deptakach, a wieczorem w barach na plaży. Metaliczne tatuaże to hit wśród gwiazd – poczuj się jak one i zainwestuj w biżuterię na ciało.

A od czego się zaczęło?

Ktoś wpadł na świetny pomysł i powrócił do czasów dzieciństwa i wykorzystał pomysł zmywalnych tatuaży z gum do żucia i przeniósł je w dzisiejsze czasy. Tak powstał hit lata czyli ozdabianie ciała złotymi tatuażami. Możesz zdecydować czy tatuaż będzie bransoletką, pierścionkiem, łańcuszkiem czy kolczykiem. Będziesz mogła odkryć i wyeksponować styl boho bo metaliczne tatuaże zawojowały plaże, ulice i salony. Dzięki złotym tatuażom będziesz mogła poszaleć ze stylem i połączyć hinduską księżniczkę z orientalnymi akcentami.

Jak zacząć zabawę ze złotymi tatuażami?

Na początku zastanów się gdzie chcesz umieścić zmywalny tatuaż. Czy wolisz podkreślić opaleniznę czy zastąpić biżuterię. Na rynku jest wiele różnych wzorów i rodzajów metalicznych tatuaży. Jak już wybrałaś i kupiłaś najpiękniejszy wzór to ruszaj do pracy. Musisz postępować tak jak w dzieciństwie. Wystarczy przykleić wybrany wzór, namoczyć wodą, odczekać chwilę i powoli odkleić papierek. Pamiętaj, żeby odczekać aż tatuaż tymczasowy wyschnie.

Do czego nosić metaliczne tatuaże?

Do czego tylko masz ochotę. Do długich sukienek w stylu boho ze słomkowym kapeluszem i sandałkami. Pamiętaj, żeby wtedy nie przesadzać z nadmiarem bo umiar przede wszystkim.

Jeśli postawisz na odważną stylizację, to możesz szaleć. Im więcej złotych i srebrnych tatuaży tym lepiej. W końcu są wakacje i możecsz zapomnieć o biurowym dress codzie.

Na co uważać przy używaniu tatuaży naklejek?

Pamiętaj, że złote tatuaże sprawdzą się na plaży, imprezie lub na festiwalu muzycznym. Dlatego lepiej zrezygnuj z modnych tatuaży gdy idziesz do pracy, nie będą one pasować do biurowej garsonki. Nie powinnaś też przyklejać tatuaży w miejscach, których nie chcesz eksponować. Wybierz takie miejsca na ciele, które uważasz za swój atut. Wszyscy będą patrzeć tylko tam gdzie Ty będziecie chciała.

Mamy nadzieję, że troszkę Cię zainspirowaliśmy i zachęciliśmy do eksperymentów. Warto wypróbować tymczasowe, złote tatuaże i dzięki nim zadać szyku na wakacyjnym urlopie. Metaliczne tatuaże to wspaniały dodatek do letniej opalenizny.


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat Trendy, TRENDY

komentarze

* obowiązkowe