17 listopada 2015

Zmiana podkładu na zimę!

Zima to niekorzystna pora roku dla naszej cery, szkodliwe warunki zewnętrzne typu: wiatr, mróz, ciągłe zmiany temperatur odbijają negatywne piętno w postaci przesuszeń cery, odmrożeń czy podrażnień.

 

Jest to czas kiedy szczególnie potrzebujesz silniejszego wsparcia od produktów pielęgnacyjnych, ale także i makijażowych, mam na myśli podkłady i pudry. Należy pamiętać, aby fluid zmieniać regularnie wraz z porą roku, wraz ze zmianą warunków zewnętrznych zmieniają się potrzeby skóry. Zimą, należy pamiętać, aby podkład nie był zbyt silnie matujący, a jednocześnie aby nie był zbyt lekki. Powinien wyróżniać się szczególnie bogatą konsystencją niczym krem pielęgnacyjny. Radzę wybierać te fluidy, które są kremowe, zawierają wiele składników odżywczych i ochronnych, nie zapominamy o filtrach bo również zimą chronimy naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem, pomimo braku słońca, promieniowanie i tak jest bardzo silne. Pamiętaj, że zimą krem typu BB czy CC to zbyt mała ochrona dla naszej cery, zatem produkty tego typu odstaw na półkę do wiosny i wybierz się do perfumerii, aby profesjonalnie dobrać podkład, który będzie odpowiadał aktualnym potrzebom skóry. Zaufaj specjalistom, którzy odpowiednio dobiorą produkt, podczas konsultacji polecam skorzystać z cyfrowej analizy kolorystycznej – Douglas Color Expert, jest to szybka forma dobrania perfekcyjnego koloru podkładu za pomocą specjalnego cyfrowego aparatu, a odpowiednią formułę podkładu wybierzesz wspólnie z makijażystką lub konsultantem dzięki specjalnej aplikacji wgranej na tablet. Pamiętaj, że perfekcyjna cera to perfekcyjny makijaż, zatem zanim wybierzesz podkład pozwól, aby ekspert przygotował dla Ciebie również odpowiedni zestaw pielęgnacyjny w postaci kremu do twarzy i pod oczy.

 

19 – 21listopada 2015

Bezpłatna analiza skóry i dobór idealnego podkładu.

Spotkaj się z naszymi ekspertami i przygotuj swoją skórę na zimę!

 

 

Paweł Borkowski
Ekspert ds. Makijażu
Douglas


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat WYDARZENIA

2 Kommentare

 1. sisek

  Skorzystałam, i nie będę ukrywała, że byłam podkładowym ignorantem. Nigdy nie zmieniałam podkłady na zimę. Nie przykłądałam do tego uwagi zbytnio. Pani w Arkadii w Warszawie jest w moim odczuciu Mistrzynią w swoim fachu. Bardzo dziękuję zarady i opiekę nad moją buzią. Oraz serdecznie pozdrawiam.

  • Avatar
   Team Douglas

   Cieszymy się, że nasza akcja tak przypadła Ci do gustu 🙂 takie pozytywne komentarze dotyczące prowadzonych przez nas akcji powodują, że chcemy dla Was organizować ich jeszcze więcej 🙂

komentarze

* obowiązkowe