12 maja 2016

3 kroki do doskonałości z marką Philips

Czy wiesz jak w prosty sposób można zamienić domowe SPA na profesjonalny gabinet kosmetyczny? Poznaj 3 kroki do doskonałości z marką Philips i ciesz się zadbanym ciałem każdego dnia.

W dniach 11-14 maja zapraszamy do Perfumerii Douglas na spotkanie z Ekspertem ds. Pielęgnacji, na którym dowiesz się jak kompleksowo zadbać o swoją skórę w oparciu o 3 proste kroki pielęgnacyjne.

Przy zakupie urządzenia do pielęgnacji twarzy Philips VisaPure Advanced otrzymasz ekskluzywny szlafrok w prezencie.

3 kroki do doskonałości_philips2

Dowiedz się o więcej o magii urządzeń Philips:

Philips VisaPure to delikatny sposób na uzyskanie czystej, gładkiej i promiennej cery. Wibracje delikatnie ściągają zanieczyszczenia cery, martwe komórki skóry i pozostałości makijażu. Skoordynowane ruchy włosia umożliwiają dokładne oczyszczenie skóry w wygodny i delikatny sposób. Philips VisaPure pozwala na lepsze wchłanianie kremów i kosmetyków pielęgnacyjnych.


VisaPure Advanced to urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy, dzięki któremu możesz korzystać z profesjonalnych rozwiązań w codziennej pielęgnacji skóry.

  • program delikatnego masażu oczu
  • masaż rewitalizujący skórę twarzy
  • 10x większa skuteczność w oczyszczaniu twarzy niż w przypadku zwykłego mycia
  • 100% wodoodporny – możesz używać urządzenia pod prysznicem lub w wannie

Philips Lumea emituje delikatne, rozproszone i niejednorodne światło, które uszkadza mieszki włosowe. To powoduje, że mieszki włosa z każdym zabiegiem coraz bardziej wchodzą w fazę spoczynku, czyli usypiania. W konsekwencji włosy naturalnie wypadają i odrastanie zostaje stopniowo zatrzymywane.  Urządzenie jest bezprzewodowe, co gwarantuje swobodę użytkowania, gdzie chcemy i kiedy chcemy.


VisaPure Anti-Blemish to szczoteczka do oczyszczania cery ze skłonnością do wyprysków. Wyposażona jest w cienkie i długie włosie, które lepiej oczyszcza pory, redukując nadmiar sebum oraz usuwając martwe komórki naskórka — pozwala to uniknąć zablokowania porów. Aby w pełni sprostać potrzebom cery ze skłonnością do wyprysków i niedoskonałości, w proces opracowywania szczoteczki Anti-Blemish został zaangażowany zespół lekarzy i dermatologów.


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat WYDARZENIA