22 sierpnia 2017

Ile czasu potrzebujesz, by znaleźć się w kwiatowym raju?

Odpowiedź jest prostsza niż myślisz… Potrzebujesz zaledwie chwili, by przenieść się w świat, w którym króluje ekspresja, różnorodność i przestrzeń otulona zapachem najpiękniejszych kwiatów!


Tego świata nie ograniczają żadne zasady, nie obowiązują w nim żadne reguły. Jest tylko wolność otulona upajającymi nutami jaśminu, tuberozy, wiciokrzewu chińskiego i korzenia irysa. Tak, jesteś w najpiękniejszym angielskim ogrodzie, do którego zaprasza Gucci!

Najnowszy zapach Gucci Bloom to pierwsza kompozycja opracowana według wizji obecnego dyrektora kreatywnego włoskiego domu mody – Alessandro Michele’a. W ciągu zaledwie dwóch lat od objęcia tego stanowiska Michele dokonał tego, co są w stanie zrobić wyłącznie najwięksi z wieloletnim dorobkiem. Zdecydowanie przejął stery i wywindował markę na sam szczyt, proponując coś zupełnie nowego z jednoczesnym poszanowaniem tradycji. I dotyczy to nie tylko kolekcji, ale też świata olfaktorycznego Gucci.

Najnowsze perfumy Alessandro Michele osobiście wymyślił i zaprojektował. Dokładnie wiedząc, co chce osiągnąć, stworzył wraz z perfumiarzem Alberto Morillasem zapach zupełnie nowatorski, jakiego marka Gucci jeszcze nie miała. Nowatorski, a jednocześnie utrzymujący się w filozofii marki.

„Chciałem uzyskać bogaty zapach białych kwiatów, odważną kompozycję, która przenosi do rozległego ogrodu wypełnionego mnogością kwiatów i roślin, bukiet obfitości. Ogród jest równie piękny jak kobiety” – mówi o najnowszej kompozycji Michele.

Gucci Bloom to zapach lekki, kobiecy i niezwykle kwiatowy. To połączenie takich składników jak jaśmin wielkolistny, tuberoza, korzeń irysa i – użyte po raz pierwszy w perfumiarstwie – pnącze rangoon, które otula kobiety zmysłowym aromatem kwiatowego ogrodu.

Ambasadorkami nowego zapachu Gucci zostały trzy muzy Alessandro Michele’a: aktorka Dakota Johnson, artystka Petra Collins oraz aktorka i modelka Hari Nef. Trzy wyjątkowe osobowości są uosobieniem nowoczesnej kobiecości i różnorodnego piękna – jak kwiaty – kolorowe, dzikie i fascynujące. I zupełnie jak ogród w angielskim Chatsworth, w którym odbyła się sesja nowego zapachu. Doskonałe zdjęcia w bujnych ogrodach i wytwornych wnętrzach wykonał mistrz fotografii Glen Luchford. Dlaczego Wielka Brytania? Dlaczego właśnie to miejsce wybrał Alessandro Michele na kampanię Gucci Bloom? Bo, jak twierdzi, brytyjska kultura jest dla niego niewyczerpanym źródłem inspiracji i poprzez kampanię chciał celebrować jej różnorodność oraz wyeksponować jej barwne postaci. No cóż, wizja sielskiego życia angielskiej wsi w oczach włoskiego projektanta wydaje się niezwykle pociągająca.

Gucci Bloom wyróżnia się nie tylko wyjątkowym aromatem, ale i opakowaniem. Kwiatowy zapach został ukryty w różanym, lakierowanym flakoniku imitującym porcelanę. Całość idealnie odzwierciedla luksus marki, prezentując jednak zupełnie nową estetykę i przywracając brand Gucci do świadomości światowych trendsetterów.


Proponowane produkty