22 czerwca 2016

Tata, buntownik z wyboru?

Wolny i niepokorny. Fascynuje kobiety swoją osobowością i podejściem do życia. Niestandardowy typ, zmierzający do celu własną ścieżką. Oto co wybrać dla taty, który jest buntownikiem i niesamowitym ojcem jednocześnie.

dzień ojca_pielęgnacja2


Woda perfumowana Icon Dunhill

Alfred Dunhill to kwintesencja brytyjskości. Tajemnica talentu i sukcesu ukryta jest w tworzeniu nienagannie zaprojektowanych, pomysłowych akcesoriów dla mężczyzny doskonałego. Dunhill to marka dla wymagających mężczyzn ceniących połączenie tradycji i innowacji.


Woda toaletowa Legend Men Spirit Mont Blanc

Mont Blanc przekazuje kreacjom duszę a przedmioty z pozoru martwe budzi do życia. Oferuje produkty artykuły skórzane, biżuterię, kolekcje okularów i wysokogatunkowe zapachy. Produkty Mont Blanc to harmonijny stop tradycji, innowacji, wzornictwa i mistrzowskiej sztuki rzemieślniczej.


Woda toaletowa Fresh Mercedes-Benz

Mercedes-Benz to sukces, prestiż i status, a także jakość, dążenie do doskonałości, osiągi, pożądanie i pasja. Trójramienna gwiazda symbolizuje dziś nie tylko luksusową markę samochodową, lecz również cały styl życia.


Zestaw zapachowy Seaside Toni Gard

Ponadczasowy, a jednak zawsze inny. Połączenie tradycyjnych i nowych trendów. Subtelne niedopowiedzenie, które przekonuje do ekstrawagancji w szczegółach.


dzień ojca_urządzenia


artykuły redagowane przez

Wszystkie artykuły na ten temat INSPIRACJE